Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én miért nem tudok jól öltözni?

Én miért nem tudok jól öltözni?

Figyelt kérdés
Bár szerintem nem öltözöm rosszul, de volt már olyan, hogy akkor kaptam kritikát több embertől, amikor úgy gondoltam, hogy nagyon jól vagyok felöltözve. Van sok jó cuccom, sok Amnesia/Mayo Chix/Warp Zone, de mégsem érzem úgy, hogy trendi és menő lennék. Sok lány akiket látok az utcán, olyan klasszul fel tudnak öltözni, de rajtam nem érzem úgy, hogy jól állnának:( 21L
2011. szept. 15. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre még lehet sok mindent mondani, a "ne aggódj, biztos csak önbizalomhiányod van"-tól kezdve stílustippekig mindent, de valójában nem írtál konkrétumot.


Linkelj be esetleg példákat, miket hordasz, akkor már könnyebb válaszolni.

2011. szept. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

szerintem az a gond, hogy nincs stílusod. ..

kövezzetek meg, de a mayo chix meg warp zone cuccoknak semmi stílusa, olyan hülye libás...

kérj inkább tanácsokat barátnőktől, nézegess magazinokat (de ne olyanokat, amik divatmajmokat nevelnek), sokat lehet tanulni a stílusról...

2011. szept. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól, h márkás cuccaid vannak, még nem feltétlenül vagy stílusos. Ha tudnál linkelni olyan stílusú ruhákat, amilyeneket hordasz, talán többet tudnánk mondani.
2011. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mayo és társai cuccoknak valahogy mindig van egy olcsó, kínais, gagyi beütésük, szóval onnantól már hülyén néz ki, még egy buliba elmegy. Talán próbálkozz valami kifinomultabbal, zara például.

Amúgy meg csak stílusérzék és magabiztosság kérdése, mindkettőre születni kell, de azért tanulható is, nyugi. :D

2011. szept. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom, ezeket a márkákat felejtsd el...

Hol laksz amúgy?

2011. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy ezek a márkák általában feliratos, csillogós, strasszos cuccokat gyártanak, amit nagyon nehéz kiegészítőkkel párosítani. Kezdj el venni alap (basic) ruhákat, egyszerű fehér póló, vagy egy teljesen egyszerű sötét nadrág, stb, amiket saját magad alakíthatsz, teszel rá kitűzőt, veszel hozzá nyakláncot, ugyanolyan vagy éppen elütő fülbevalót stb. Persze egy két érdekes darabot is érdemes beszerezni, de a legjobb ha ezek kiegészítők, cipők, vagy táskák, így könnyű variálni a megjelenésed. Nem a márkán múlik, hanem az alapdarabokon. Nálam ezek a szivárvány minden színében játszó felsők és nadrágok, így könnyű őket variálni.27/n
2011. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"mayo és társai cuccoknak valahogy mindig van egy olcsó, kínais, gagyi beütésük"

Aki ért hozzá, az észreveszi már az anyagon is, mi a különbség. A kínais hamisítvány meg sem közelíti az eredetit, egyből észre lehet venni, és sztem égő ilyet hordani.

A zara nekem nem márka, azért nem adnék több ezret. Meg zarával mindig tele vannak a turkálók is. Mayo Chix-et érdekes módon, turiban még nem láttam..

2011. szept. 16. 08:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
azért mert ilyen bóvli mayo chixet külföldön senki nem venne magára, csak a buta magyarok hordják :D :D
2011. szept. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

MIért, neked mi a márka? mi az a rongy, amiért kiadnál több ezret??? Amúgy a mayo már presztízskérdés is, mert az tuti,h ott 8ezer alatt nincs ruha! És ha valakin ilyen van, mindenki tudja, hogy igen, annak van ára..

A sportmárkákat nem szeretem, az olyan átlagos...ilyen semmitmondó zara vagy orsay sem. Mangó is gagyi, outletben 500 ft-os darabáron vettem egy zsák felsőt, azokban szoktam otthon lézengeni..

2011. szept. 16. 08:53
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

igazából ha te ennyire meg vagy elégedve magaddal, akkor minek tetted ki ezt a kérdést? szemmel láthatóan változtatni nem akarsz, csak felhúzod magad...

akinek van stílusa, az hidd el, hiába 8000 Ft egy mayo felsó, akkor is le fogja nézni...

igenis a zara-ban, vagy mondjuk a h&m-ben, mango-ban lehet stílusos és szép ruhákat venni...az hogy most az éppen akcióban 500 Ft volt, kit érdekel? ezek szerint neked csak az számít, hogy jó drága legyen és csillogjon :D

2011. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!