Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én miért nem tudok jól öltözni?

Én miért nem tudok jól öltözni?

Figyelt kérdés
Bár szerintem nem öltözöm rosszul, de volt már olyan, hogy akkor kaptam kritikát több embertől, amikor úgy gondoltam, hogy nagyon jól vagyok felöltözve. Van sok jó cuccom, sok Amnesia/Mayo Chix/Warp Zone, de mégsem érzem úgy, hogy trendi és menő lennék. Sok lány akiket látok az utcán, olyan klasszul fel tudnak öltözni, de rajtam nem érzem úgy, hogy jól állnának:( 21L
2011. szept. 15. 15:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elég volt belőle ennyi is...
2011. szept. 16. 09:16
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Amnesia/Mayo Chix/Warp Zone...tényleg ennyi a baj...hogy azt hiszed, hogy mert 10ezer ft felett vásárolsz, már jólöltözött leszel....a stílus nem egyenlő a pénzzel..én 5ezerből felöltözök neked úgy, tetőtől talpig, hogy csak úgy lesnél és irigykednél...komolyan...ezek a párdusmintás, csillogó (strasszköves, flitteres), full műanyag anyagú förtelmek...ezekre mindent lehet mondani, csak azt nem h stilusosak....zara, h&m, mango, orsay...sőőőt még a kinaiba is lehet találni marha vagány cuccokat (2750ért vettem egy bokacsimát, és Isten az atyám...ugyanezt árulják 10ezerért...2800ért egy marha vagány (mű)bőrdzsekit...ugyanilyet pl egy new yorkerbe 7-8 ezerért minimum...egyszer régen vettem egy derékfüzőt kinaiba 1500ért....full ugyanaz egy butikban 4500 volt...nem mondom, hogy minden ruhám kinai...sőt...de akad olyan is...)és szerintem a zarás vagy milyen cuccaidat, amit otthonra használsz lecserélhetnéd a mayo-s cuccokra...sokkal jobban járnál:)

23L

2011. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A mayo akármilyen drága, gagyi. Egyetlen fölsőm van onnan, az tetszik is, de ennyi. Néha be szoktam menni körbenézni, de általában nem találok semmi említésre méltót. Én Zarában. H&M-ben, Orsay-ben és néha a Promod-ban szoktam vásárolni és (most nem nagyképűségből) sokkal stílusosabb vagyok, mint a mayo-s csajok, akiket mintha sorozatban gyártottak volna, mert ugyanúgy néznek ki.
2011. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"A divatot megveheted, a stílust birtokolni kell."

Teljesen mindegy, hogy 10 ezerért megveszel egy csicsás, ámde márkás ruhát, ha nincs ízlésed, stílusod, akkor nem fogsz jól kinézni, nem fogsz jól öltözöttnek tűnni.

A proliellátó Mayo-ról meg Warp Zone-ról ne gondold, hogy státusszimbólumok lennének, mert attól nagyon távol állnak; ha márkákra akarsz felvágni, akkor rosszul teszed.

2011. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

No, megkaptuk a választ a kérdésedre.


Akinek a kifinomult és nőies Orsay és Zara gagyi, de kínai beütéses (igen, kínai, csak a buta lináknak el lehet adni plázákban drágábban) Mayo cuccokat isteníti, megvan a titok nyitja, miért is öltözködsz mások szerint szarul :)

Kérdés megválaszolva kicsi bogár, ezért nem tudsz mások szerint jól öltözni. Csak azt nem tudom, nem hiszel az ismerőseidnek akik lefikáznak, nem hiszel nekünk, akiktől kérdeztél, akkor minek kérdezel egyáltalán?

2011. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt mondom, mint a többiek. Felejtsd el ezeket az üzleteket. Egy-két cucc oké, de ezek alapból tényleg gagyi hatásúak a sok csillogós-strasszos-flitteres hülyeségtől, hogy nem lehet hozzá rendesen kiegészítőket párosítani. A Mayo árban, írta, hogy 8 alatt nem kapsz semmit. Vásárolj inkább Zarában, Stradivariusban, H&M-ben, ahol az ár hasonló, de sokkal egyszerűbb ruhákat tudsz venni.

Vannak bizonyos alapdarabok, amiket bármivel tudsz párosítani.

A fekete kisruha alap dolog. Attól függően, hogy milyen stílusú, vagy milyen kiegészítőket teszel hozzá, hordhatod hétköznapra vagy alkalomra is. Sokan kihagyják, de alap darab a fehér kisruha is. Ilyet pl. a blézer, csőfarmer, magas sarkú bokacsizma, szandál stb.

Van egy nagyon jó divatblog/youtube-csatorna, amit ajánlok neked :)


http://www.youtube.com/user/chrisellelim#p/u/5/ZlQqX0XiK6g

[link]


vagy nézz szét itt:

[link]


hidd el, egy idő után megtanulhatod, mi az, ami jól áll neked, és hogy mit mivel vehetsz fel :)

2011. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!