Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tényleg goth...

Szerintetek tényleg goth legyek? (egy fiatal lány)

Figyelt kérdés

Voltam már rocker,reggae-s(raszta hajam is volt),rapper,dnb-s,csak azt nem tudom,h most már tényleg ezentul mi legyek.

Néhány tipp? : )

Amugy magas,vékony vagyok,hosszu(derékig éro)sotétbarna hajam van,és kék szemem.


2011. szept. 24. 17:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
87%
siman legy onmagad.
2011. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem voltál te semmi. Ezek a dolgok nem az öltözködésről szólnak, hanem az életfilozófiáról, és a zenei ízléstől. Aki csak az öltözködés miatt csinálja ezeket, azt mindenki utálja. Szánalmas vagy önálló gondolkodás nélkül. Minek neked stílus? Kövesd csak a tucat divatot, mindenki jobban jár. Te több embernek fogsz tetszeni, a különböző szubkultúra képviselőinek meg nem fog égni a bőr a képéről a te pózerkedésed miatt.
2011. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%

Ha tetszik a stílus, az életforma, akkor igen, legyél. A goth ugyanis nem csak egy öltözködési stílus, hanem egy életvitel. :)

Szerintem szép, ha valakinek sötét hajhoz kék a szeme. Ha pedig sötétre sminkeled, szinte "világítani" fognak a kék szemeid. :)

2011. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Goth leszek és kész.

Amugy meg nem vagyok buta csitri,diplomám

van,és mindig is értelmes voltam.

És ne gondoljátok,h nem érzek át semmit,mert

én igen is átérzem,és teljesen tisztában vagyok vele,hogy

mi az a goth.És a fent említetteknél is eddig tényleg minden igaz volt rám.Amugy,ha nem lett volna,akkor

meg sem írtam volna. : )

2011. szept. 26. 17:25
 25/51 A kérdező kommentje:

Jaa,és senkit sem majmolok vagy utánzok.

És azt sem vártam,h mindenki olyat írjon ide,ami nekem

lenne perfekt,lehet írni bátran,de ez nem ezt jelenti,h

vérig sértsuk a másikat.

2011. szept. 26. 17:27
 26/51 A kérdező kommentje:
Csak tippet kértem,ennyi. :-)
2011. szept. 26. 17:28
 27/51 anonim ***** válasza:
87%

Én nem bántani akarlak, a te döntésed mit csinálsz. De ez tényleg nem úgy megy, hogy:

"pfffúúú b@szdki, de uncsizok, na akk most goth leszek"...

Ez tényleg, ahogy írták belülről jön. Csak azon csodálkozom, ha értelmesnek tartod magad és tényleg ehhez a szubkultúrához vonzódsz ( mert ugye ez nem csak 1 stílus), akkor szerintem ezt nem itt kérdezgetnéd -_-

Az ilyen marhára "trúgótokat" nézik le amúgy a legjobban az igazi gothok.

Félre ne érts, tényleg nem bántani akarlak, véleményt kértél. Én nem vallom magam gothnak, nem is akarok semmilyen stílusirányzathoz sem csapódni, de hozzám is a goth áll a legközelebb és ezt a kinézetem is sugallja. Pl. én is csak másfél éve kezdtem "így" öltözködni (22! évesen), de nekem a körülményeim se tették elötte lehetővé (család, stb). De én jobban is érzem így magam.

2011. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
87%

Gratula.

Diplomája van, de azt nem tudja mit jelent a stílus szó.

Innen is látszik, diplomája bárkinek lehet, észért azonban sorba kellett volna állni.



Szerintem ilyen buta lányt még soha életemben nem olvastam, akár van diplomád, akár nincs, felszínes vagy, arrogáns, és ostoba.

2011. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
91%

"Goth leszek és kész. "

Nem tetted utána, hogy bibibíííí.

Egyébként nem tudom hol diplomáztál, mert tudom hogy már az óvodában is divat a ballagás, de hogy már ott is diplomát adnak, az azért poén :)

2011. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
86%

"Amugy meg nem vagyok buta csitri,diplomám

va"

Attól mert diplomád van még lehetsz buta, mint a föld:D A diploma nem tükrözi az értelmi szintet...

Egyébként legyél normális ember. Felesleges ilyen idióta stílusokat felvenni. 22F

2011. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!