Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tényleg goth...

Szerintetek tényleg goth legyek? (egy fiatal lány)

Figyelt kérdés

Voltam már rocker,reggae-s(raszta hajam is volt),rapper,dnb-s,csak azt nem tudom,h most már tényleg ezentul mi legyek.

Néhány tipp? : )

Amugy magas,vékony vagyok,hosszu(derékig éro)sotétbarna hajam van,és kék szemem.


2011. szept. 24. 17:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

A Corvinus egyetemen diplomáztam,ha érdekel. :-)

És nem vagyok sem buta,se nem arogáns,és senkit sem utánzok,vagy majmolok,mert tetszik ez a stílus. :-)

Szvsz semmi baj nincsen azzal,ha egy embert érdekelnek egyes stílusok.Vagy tetszenek neki.Esetleg vonzzák (mint pl. engem).Nyugi,nem én vagyok az egyetlen ilyen ember,akit vonzzanak a ruhastílusuk,és az életstílusok. :-)

2011. szept. 28. 18:38
 32/51 anonim ***** válasza:
83%
Wow, én is a Corvinuson diplomáztam most nyáron, de ezek után már nem leszek olyan büszke rá :( Pedig eddig azt hittem az egy komoly főiskola, nem adják akárkinek azt a papírkát. Nem vettem észre, hogy kislányok is járnak oda, azt hittem felnőtt emberekkel van tele. Hát, nekem is van még tanulnom az életről, úgy látszik :))
2011. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
88%

Igen, vannak akit vonzanak a stílusok, és vannak, akik élik a stílust. A különbség ott van, hogy a második csoportba tartozók egyéniségek, az elsőbe tartozók meg pózerek. A pózer ismérve, hogy megtetszik neki valami, interneten infót gyűjt aztán miután megszavaztatta, elkezd ruhákat beszerezni mert azt hiszi attól lesz xy stílusú. A második csoport tagjainak magától alakul ki a stílusuk, nem gondolkodással, agyalással, szavaztatással, véleménykéréssel, erőltetéssel.


Na, EZT nem tanítják az egyetemen.

2011. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

EGYÁLTALÁN NEM ÁLLÍTOTTAM,HOGY ÉN EZT AZ EGYETEMEN TANULTAM VOLNA!MERT,HA CSAK TANULTAM VOLNA,AKKOR NEM ÉREZNÉM ÍGY ÁT!

MERT,HOGY ÉN ÁTÉRZEM!ÉS NEM HATTOK MEG! XD XD

2011. szept. 28. 18:47
 35/51 A kérdező kommentje:

Kedves 16.40!

Ha már te is a Corvinuson diplomáztál,akkor

lehetne annyi eszed,hogy nem tartasz kislánynak

valakit,csak azért mert van stílusa!

2011. szept. 28. 18:52
 36/51 A kérdező kommentje:

Kedves 19.01!

És szerintem te ne égesd magadat! XD

A sok barom mellé,még te is odaírsz egy

buta választ!Nagyon remek vagy,gratulálok!

Hogy beállsz másokhoz,de nem csak te,ez most mindenkire

vonatkozik.Csak azért írod ezt,meg sok más ember is,mert,

hogy általában ezt írják!Nem is ez lenne az igazi válaszod!Csak mert mások ilyen buta válaszokat írnak,ezért te is azt írsz!Ennyi.Ha másoknak meg tetszene ez a kérdés,akkor persze neked is tetszene!És még te írod,hogy én nekem nincsen stílusom meg ilyenek.

Amikor annak nincsen se stílusa,sem egyénisége,aki másokhoz áll be majmolni!Mint például te.

Jaa,és jelentettelek a moderátornak!

És meg volt rá az okom!

2011. szept. 28. 19:15
 37/51 A kérdező kommentje:

Majmolhattok csak,én akkor is átérzem,és természetesen nem mindent egyszerre!Egyáltalán nem állítottam,hogy mindegyik vagyok a fenti stílusokban.Nem vagyok,hanem voltam.És ezt fent is megírtam teljesen tisztán,és világosan. :-)

És az az ovis,aki nem tud olvasni!

Mert én teljesen világosan és tisztán odaírtam,hogy nem vagyok az mind,csak voltam. : )

2011. szept. 28. 19:23
 38/51 anonim ***** válasza:
64%

Jelenthetsz az óvónéninek is felőlem, attól még butus maradsz. Leírták mások is, leírom én is, ha árulkodsz akkor is. Buta vagy, ez ennyi, ezt lehet jelenteni, bocsánatot is kérek emiatt a moderátoroknak, én csak leírtam a véleményemet egy emberről aki sokat gondol magáról mindenféle valódi lételem nélkül.


Jó éjt, és sok sikert az életben, mert sajnos a végzettséged kevés lesz ilyen gondolkodás és ilyen személyiség mellett.

De lehet hogy pár év, és megkomolyodsz, akkor majd csak mosolyogsz azon hogy ennyi idősen miket írkáltál össze-vissza :) Kívánom hogy így legyen, akkor majd nem mindenféle stílus akarsz lenni, hanem egyszerűen egy értelmes, intelligens NŐ. Hidd el, jobb lesz mint mindent magadra venni.

2011. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
71%
Na mi a tököm van, goth lettél már, vagy előbb megvéded a diplomádat a kurvinusz egyetemen?
2011. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Mind a 2!Ennyi.
2011. szept. 28. 20:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!