Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tényleg goth...

Szerintetek tényleg goth legyek? (egy fiatal lány)

Figyelt kérdés

Voltam már rocker,reggae-s(raszta hajam is volt),rapper,dnb-s,csak azt nem tudom,h most már tényleg ezentul mi legyek.

Néhány tipp? : )

Amugy magas,vékony vagyok,hosszu(derékig éro)sotétbarna hajam van,és kék szemem.


2011. szept. 24. 17:09
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Tudom, régi és nagyon remélem, hogy azóta benőtt a fejed lágya, de elmesélnék egy személyes történetet:

Panelban lakom, az egyik szomszédom alkesz, a másik egy diplomás hölgyemény. Történt egyszer, hogy az alkesz este 10 körül kizárta magát a saját lakásából. Erre a hölgyemény megkért minket, hogy próbáljuk már meg kinyitni a bácsika ajtaját a mi kulcsunkkal. Megkérdeztük, honnan vette, hogy a mi kulcsunk nyitni fog egy másik (kb 9 ponton záródó, biztonsági) ajtót? A válsz a következő volt: Mert ugyanolyan ajtótok van, mint a bácsinak.

Ennyit a diploma és az intelligencia kapcsolatáról.

2020. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!