Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek tényleg goth...

Szerintetek tényleg goth legyek? (egy fiatal lány)

Figyelt kérdés

Voltam már rocker,reggae-s(raszta hajam is volt),rapper,dnb-s,csak azt nem tudom,h most már tényleg ezentul mi legyek.

Néhány tipp? : )

Amugy magas,vékony vagyok,hosszu(derékig éro)sotétbarna hajam van,és kék szemem.


2011. szept. 24. 17:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
És nem kurvinusz,hanem Corvinus. :-)
2011. szept. 28. 20:01
 42/51 anonim ***** válasza:
75%

Na kösz..............................

Pont a Corvinusra akartam jelentkezni, de ha ilyen emberek járnak oda, akkor még átgondolom párszor. Azt hittem oda tényleg nem vesznek fel bárkit. Na mindegy :)

2011. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
71%

Kurvinusz Egyetem....

Ezen behaltam :)

2011. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 Sophie Warner ***** válasza:
100%
...en meg diploma nelkul is megmondom hogy egy barom vagy. udv: 16/L
2011. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

Engem tényleg elképeszt, hogy valaki, aki minimum 21 éves (ha azt írja, diplomája van, ennyi legalább kell, hogy legyen), ennyire gyerekes. Valóban hihetetlen, de ezért tart ott a közoktatás, ahol. Régen a diploma egyet jelentett a kirívó intelligenciával (nagyapáink idejében), mármint azok szereztek diplomát, akik a legmagasabb társadalmi körökben voltak. Ma pedig minden fa és fű mehet fősulira, ha fizet eleget, mert mindenkit felvesznek. És ezzel a fősulik renoméja is csökken, mert pl. a Corvinus egyetemet, ami egy nagy múltú intézmény, égetik a kérdezőhöz hasonlók. Teljesen megalázó ez a főiskola számára, hogy ilyenek kérkednek azzal, hogy ott szereztek diplomát.


Bocs a belekotyogásért, de mindig felháborít az ilyesmi, hogy manapság a diploma sajnos ennyire nem ér sz.rt sem. Mert mindenkinek lehet, akár okos, akár setét, mint az éjszaka.

2011. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim válasza:
ha ez kérdés akkor inkább ne legyél! ha csak divat kérdés akkor meg pláne ne legyél. Akkor legyél, ha már belül úgy kezded érezni, hogy már az is vagy és nem kell másokat megkérdezned hogy legyél e...
2011. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

nincs diplomám, de így is megtudom mondani hogy szánalmas vagy .. csak azért akarsz goth lenni, mert azt hiszed ez a "divat".. ha már a divatot akarod követni akkor legyél szép és nőies, semmiképpen sem goth, mert undorítóan fogsz kinézni.. vagy ha már az vagy akkor undoritóan nézhetsz ki.

egy fiatal lány vagy, akkor minek kell elcsúfítanod magad ilyen baromságokkal? miért nem tudsz inkább egy NŐ lenni???? -.-

2012. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
Legyél ha tényleg azt akarod. De egyet tényleg fontolj meg. Tényleg a szívedből jöjjön ha nagyon szeretnéd írj privit
2014. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:

Miért hiszik az emberek, hogy ezzel elcsúfítja magát???? A goth-ok igenis tudnak szépek lenni, és semmiféleképpen sem undorítóak. A régi időkkel meg kár jönni, mert az régen volt. Ma meg ma van. A péknek is hiába mondod, hogy régen sokkal olcsóbb volt a kenyér mint most.


Amúgy szerintem olyan stílust képviselsz, amilyet akarsz. Nekünk nincs beleszólásunk. Sok sikert, találd meg önmagad! :)

2014. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 TimeaAnime válasza:
Szia! Én úgy vettem le, hogy te keresed önmagad. Én is voltam így, és mindenféle stílusba menekültem. Ha egyszer találsz valamut, ami igazán te vagy, nagyon boldog leszel. Próbálj meg gyűjteni valamit, vagy csak élni az életed, és ha találsz valamit ami tetszik, csináld azt. Ha a Goth életvitel az, akkor legyél az. Sok sikert <33
2019. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!