Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet róla?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy acélbetétes bakancsot, de szüleim teljesen ellene vannak, egyszerűen nem tudom meggyőzni őket. Gondoltam már arra is, hogy egyedül megveszem, de akkor mégis hogyan állnék eléjük?

Amúgy sok negatív kritika ért benneteket, amikor elkezdtétek hordani?

F


2010. nov. 11. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Nekem és a húgomnak sem akartak venni a szüleink, de addig nyavalyogtunk, amíg megvették. Végül is az az érv, hogy örüljetek, hogy nem discoba járunk és nem 15 centis k*rvarobogót szeretnénk 16 évesen, meggyőzte őket:D Az ismerősök/rokonok részéről nem ért kritika, egyrészt mert nem ismerkedem olyan retardált egyénekkel, akik a kinézet alapján ítélnek, másrészt nem is értem, mi a probléma egy bakanccsal (nem 40 fokban nyáron), még akkor is, ha acélbetét van benne. Koncerten praktikus, télen 2 zoknival (meg este a radiátor mellett melegítve) remek viselet. 3-4-5-6 évet kibír, tehát megéri az árát. Hűvösebb időkben tavasszal és ősszel is teljesen kényelmes. Egyébként most 22 vagyok, azóta ez a 2. bakancsom, de csak azért, mert akartam egy hosszabbat, és vettem magamnak:)

Szerintem ha sehogy sem bírod meggyőzni őket, vedd meg te, és majd beletörődnek. Nincs joguk beleszólni, hogy mit veszel fel, ha te így érzed jól magad, és nem is arról van szó, hogy a fejedre húznád az alsónadrágot, vagy nőnek öltöznél...Esetleg próbáld meg megértetni velük, hogy bizonyos társadalmi körökben ez teljesen elfogadott viselet, és egyébként sem érdekel, mit gondolnak rólad az olyan emberek, akiknek a külső a legfontosabb.

2010. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!