Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye hogy gáz a Fila táska? A...

Ugye hogy gáz a Fila táska? A teszkós verzióra gondolok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 16:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

MÉG MINDIG NEM UNJÁTOK A FILÁS KÉRDÉSEKET?



Kicsi bogár, le vagy maradva, már Tefal edényeket kell gúnyolni, meg szarrá kérdezni a gyk-n, mert már azt lehet kapni.

2011. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én egyre kevesebbet látok. mivel mindenki gáznak tartja, azért bedobták a szekrényükbe az emberek, és már alig hordják. szerintem az a ciki, ha ilyen kérdéseket teszel fel.
2011. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz a Fila táska? Akkor én is szóljak le minden embert akin olcsóbb ruha van, mint rajtam? Ez szerintem b@szott ronda dolog és ezeken az embereken akik lenézik, csak röhögni tudok. Ennyi erővel én is leszólhatnám az Ő ruhatárukat. Én nem cigizek, nem iszom így csomó pénzt tudok költeni ruhákra.

De mondok egy példát:

egyik nap a környezetemben egy srác röhögött a másikon, hogy "nézd már meg milyen gagyi kínai cipője van ennek. Ami rajtam van Adidas ruha, azok ilyen értékűek: cipő 20 000Ft, nadrág 10 000Ft, póló 5000Ft. Tehát közel 40 000Ft-nyi érték van rajtam".

Így mondta szó szerint.

1. Majdnem pofáncsaptam, olyan undorító volt ez a szöveg. 2. Meglepődött volna asszem, ha utána én szóltam volna le az Ő kis sz@r Adidas cuccát, hogy bezzeg rajtam Armani, Diesel és Gas cuccok vannak és 1 darab is többe kerül, mint ő rajta minden egybevéve.

De ráhagytam, én nem nagyzolok ilyennel.


Szóval erről a gáz Fila táskás kérdésről ennyit. Minden terméknél van jobb. Ennyi erővel ahogy Te gáznak tartod a Fila táskát, én is gáznak tarthatnám a Te cuccaidat. Ennyit erről...

2011. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már annyira unalmas, hogy mindenki ezt nyomja, hogy el sem tudod hinni. Jobban idegesít mint a Fila táskák, de az engem egyébként sem zavart nagyon...
2011. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amúgy mennyibe került a Fila táska a Tesco-ban?

Mert gondolom olcsó volt, azért hordják sajnos annyian.

2011. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!