Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Korai lenne egy 16 éves...

Korai lenne egy 16 éves lánynak magassarkú csizmában járnia suliba hétköznaponként?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 14:19
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok,köszönöm! Én egyáltalán nem szoktam sminkelni magam,csak alkalmakkor talán ha magamra kenek valamit,de egyet értek veled :)
2011. okt. 24. 14:39
 22/31 anonim ***** válasza:
Ettől a cipőtöl még nem néznek pi*csának :D.76%-osnak teljesen igaza van,mindenben.Elég gáz hogy 15 év felett a lányok már így járnak suliba,és az hülyeség hogy topánka,meg tornacipő,nem magassarkút hordanak,ami nem való.És igen ne a többi hülye után menj !
2011. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
78%
nemhiszem, énis ezt csinálom:D15/l
2011. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott 18 év alatt magassarkúba járni minden nap, mert még nincsen kifejlődve a test teljesen ,és ez kihathat több mindenre is, például a szerveik is elcsúszhatnak stb. Persze alkalomadtán nyugdtan fel lehet húzni.:)
2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Olivi válasza:
Az osztálytársam is azt hordott télen. 13/L
2014. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Don't try so hard válasza:
69%

en speciel 13 eves korom ota nrm birok megmaradni a lapos cipokben :)

egyszeruen egy-ket ora utan leszakad a llabam bennuk

tegyuk hozza, hogy hat eve tancolok akrobatikus rock and rollt es naaaagyon hozzaszoktam a labujjhegyen allashoz :-/

tudom, hogy nem egeszseges, de ez van.

nem hortam nagyon magasak egeszen eddig, de mindig kellett, hogy ne lapos legyen

es amin en is mindig elcsodalkozom: a laposakban hatszor annyiszor esek hasra mint a magasban :DD

2014. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Krisztinas Edina ***** válasza:
0%
Nem a magassarokkal van a probléma,hanem a csizmával.Télen biztos jo sőt tőkéletes,de tavasszal és nyáron?Kicsit meleg lenne szerintem.Körömcipő vagy magassarkú szandál de csak nejlonharisnyával és szoknyával a leg nöiesebb és szexi!Én 30éve csak szoknyát nejlonharisnyát és tűsarkú cipöket hordok.Tökéletesen megvagyok elégedve magammal és a Férjem is Velem!51éves Tanárnő vagyok Férjem 8évvel fiatalabb egykor tanitványom volt?
2014. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Senkit nem érdekel maga hogy öltözik?


,,Körömcipő vagy magassarkú szandál de csak nejlonharisnyával és szoknyával a leg nöiesebb és szexi"


Ezt pont egy öregasszony fogja eldönteni.


A férje sem érdekel minket. Tanította? Ezt kérdezi, vagy mondja ?

2014. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
56%
Én 14 évesen hordtam már kb. 10 cm csizmát suliba.:)De nem.
2014. aug. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Minek hordtál akkorát ?
2014. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!