Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mellőzik a fiatal...

Miért mellőzik a fiatal lányok a nőies dolgokat? (tizenéves korosztályra gondolok)

Figyelt kérdés

Ezt úgy mondom hogy én is 14 éves vagyok, de kedvelem a nőies ruhákat, kiegészítőket. Viszont a környezetemben úgy vettem észre hogy nem kedvelik ezeket. Szerinted miért? Vagy ha te is így vagy vele, te miért nem kedveled?

14/L


2011. nov. 4. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a tiniknek nem egyértelmű a nyári emlékeim alapján. :D
2011. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

az a válaszoló vagyok, akin úgy ki vagytok akadva :D


"Mert szerinted iskolába melltartó nélkül kellene járni!"

igen pántnélkülire gondoltam. BOCS hogy nem emeltem ki

2011. nov. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy én 19 éves vagyok, de már legalább 4-5 éve úgy öltözök, ahogy most (szinte mindig farmer miniszoknya, hidegben harisnya, lapos talpú cipő /balerina, szandál, vagy bokacsizma, stb/, csinosabb felső). Nem tudom, hogy ez mennyire számít nőiesnek. Igaz, hogy imádom a magassarkút, de ritkán tudom hordani, mert szinte minden nap lótok-futok, átszelem a fél várost, távolsági buszozok, helyijáratozok, így ez kevéssé lenne praktikus. Én ezt az öltözéket kedvelem, nekem ez az egyszerű és a kényelmes. Viszont teljesen meg tudom érteni a farmeres-pólós-tornacipős lányokat is. Nekik az a kényelmes, és az egyszerűen összeállítható öltözködés. Nem tudom, te mennyit szoktál aludni, de én -főleg most egyetemistaként-, de korábban gimisként is nem túl sokat aludtam, nem túl sokat alszom, és semmi pénzért nem kelnék fel fél órával, de még öt perccel sem azért, hogy kitaláljam, milyen ruhát vegyek fel, vagy tökéletes frizurát meg sminket készítsek. Magamra rángatom a megszokott kombót, gyorsan kitúrok a 30 szoknya, 50 harisnya, 80 felső, 20 pulcsi közül egy-egy darabot, amik valamennyire illenek egymáshoz, megfésülöm a hajam aztán felgubózom a fejem tetejére, ha még nem vagyok késésben, kenek a fejemre valami sminket, fölkapok valami cipőt, aztán rohanok, hogy le ne késsem a buszt. Hidd el, az az utolsó gondolatom, hogy mennyire vagyok nőies.
2011. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok, egyszer volt egy magassarkú csizmám és tiszta idiótának éreztem magam benne, kényelmetlen és fura :D

Többet se kell az biztos. Viszont felsőkbe szeretem ami csini, szóval kicsit kombinálom az egészet. És a hosszú antik ezüst nyakláncokat is imádom. *-* <3

2011. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

talán azért, mert egy tizenéves lány maximum csitri vagy bakfis, de messze nem nő. Akkor miért is akarna úgy öltözni?

Azok a tinik, akik azt hiszik, hogy nőiesen öltöznek, zömében távolról sem. :D Akik meg tényleg, azok koravénnek hatnak, nem áll még jól nekik, mert azokat a cuccokat nőkre tervezték.

Nincs szerintem ezzel semmi baj.

Tizenéves koromban is utáltam kiöltözni, kényelmesebb és egyszerűbb volt felkapni egy farmert, pólót, lapos cipőt, sőt, most is inkább ezeket hordom, ha lehet. Később, szakmámból adódóan úgyis ki kell nyalni magam rendesen, addig legalább megúszom. :D

Neked így jó, nekik úgy. Szerintem ez mindenkinek a maga dolga, miben érzi magát jól, lényeg, hogy tiszta legyen.

2011. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én szeretek nőiesen öltözködni, főleg nagyobb alkalmakra. Sajnos idén előttem a téli bevásárlásnál azt a bakit, hogy sportos pulcsikat vettem stb. és később döbbentem rá, hogy nem ezeket kellett volna venni, de amúgy ezek is tetszenek és csak iskolába hordom meg mondjuk itthon vagy valami. :) Magassarkúkat is szeretem, de nem iskolába.

15/L

2012. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!