Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ruhák otthonra? Csajok, ti...

Ruhák otthonra? Csajok, ti mit viseltek a hideg hónapokban otthon?

Figyelt kérdés

Főleg aki házimunkát is szokott végezni.


A helyzet a következő:

- Pasimnak elege van a szabadidőruha+póló kombóból (érthető :)

- A farmer nekem kényelmetlen itthon, ill. sajnálok 5-10 ezer ft-os nacikban porszívózni, mosogatni, a divatos felsők dettó

- Nyáron OK a rövid sort+kivágott póló, na de ilyenkor????

- Lakásban 18-20 fok van, szóval nem nagyon lehet nudizni ;)


Ötletek?


2011. nov. 7. 14:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont attól akadna ki a pasim, ha itthon is tűsarkúban futkoznék. Igaz nem lakunk együtt, de zavarná. Pont tavaly télen mondta, amikor előtte álltam edzőcipőben, mackónadrágban (ráadásul a susogós fajtában), pufikabátban és sapkában, hogy ő így szeret jobban, amikor ilyen "egyszerűen" öltözök fel, nem pedig amikor puccba vágom magam. Teljesen meglepett, de ő ilyen :)
2011. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%
Valahol megértem, nálunk is az van, hogy a férjem mire haza ér, én már itthon vagyok melegítőben és lehet, hogy néha már unja. :-) Na nem azt mondom, hogy megunna engem, de a nőnek bizony mindig el kell kápráztatni a férfit a látvánnyal. Mindegy mit veszel fel, de legyen fenékre simuló, testhez álló, mutasson valamit belőled. Én most gondoltam pl. olyan szerkóra is, amit aerobicnál hordanak. Finom könnyű anyag, kényelmes, színes, enged valamit mutatni a formádból. Azt feltételezem, hogy valamennyire még a kapcsolat elején vagytok, vagy legalábbis az együttélés elején. Ebben a korszakban még én is így voltam, otthon sem szerettem trampli lenni, most sem vagyok az, de idővel a férfinak sem lesz annyira fontos, mert már ismerni fog kívül-belül és majd más dolgok lesznek fontosak.
2011. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én amint hazaérek levetem a farmert és a melltartót is. Ezeket nem tudom magamon otthon elviselni nagyon kényelmetlennek tartom. Arra figyelek, hogy otthon se legyen rajtam kinyúlt, szakadt, foltos ruha. Ezeket inkább kidobom. Mivel gázzal fűtünk télen általában vastagabb ilyen farmer hatású cicanacit hordok,nem feltétlen tunikával:).Vagy amit imádok az a plüss melegítőnaci bővebb szabású egy szűk magas nyakú garbóval. Hétvégenként, ha otthon vagyok is felteszek egy pici sminket,szempillaspriált és parfümöt. A hajam rendbeteszem, és ha nincs a toppon akkor kreálok egy jó kis copfot vagy kontyot. A kiegészítőket pld fülbevaló vagy karkötő itthon sem teszem le.
2011. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A garbó otthonra jó ötlet, viszont akinek központi fűtése van, az meg fog dögleni benne. :)
2011. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat, irány a megvalósítás :)

Az az igazság hogy nagyon régi a kapcsolatunk, korán kezdtük uh már 18 éve vagyunk együtt és most újra fontosak lesznek ezek a dolgok. Biztosan nem ezen fog múlni a következő 18 év, de ha hozzájárulhat még 18 sikeres évhez, akkor miért is ne? :)

2011. nov. 7. 20:32
 16/20 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz pár jó ötletet :)

2011. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon jó oldal! :)
2011. nov. 8. 21:53
 18/20 anonim ***** válasza:

[link]

Még néhány tipp :)

2011. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 9. 22:10
 20/20 anonim ***** válasza:

szia.

én férfiként leírom h mi az ami tetszik.

Valamiért nagyon bejön a tréninggatya+laza póló is, olyan ölelgetnivaló benne a barátnőm, meg hát könnyű lerángatni, vagy benyúlni alá :D, na de, fő a változatosság:

- van, hogy ilyen feszülős naciban meg feszülős topban van, ilyen aerobic-cucc, az nagyon bejövős.

- vannak ilyen csillogós, feszülős, bulizós cuccai, amit csak ritkán tud hordani, ezért nagyritkán felveszi otthon, persze ezek hamar lekerülnek... ilyen pl a latex legging amire azt mondja h totál kényelmes viselet otthonra is. nekem meg nagyon bejön :)

- szatén hálóing, csipkés hálóing, ezt veszi fel néha fürdés után, v reggel, akkor már tudom h mire számíthatok (de általában nem ebben alszik)

+ egyéb szexi cuccok, igazából kb direkt szexhez, magassarkú, neccharisnya, amikben nem menne ki utcára se nagyon :D persze nem ebben takarít, de takarítás után is felveheted :)

2012. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!