Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan ciki a tornadressz...

Miért olyan ciki a tornadressz, ha az úszódressz nem az?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol azt írják, hogy ciki viselni, holott gyakorlatilag ugyanaz, mint az úszódressz, pedig ha a lányosztály a teremben tornázik, akkor gyakorlatilag senki sem bámulja a csinos dresszes lányokat, míg az uszoda szinte mindig koedukált, pár tanuszoda órabeosztását leszámítva.

Pedig a kétféle dressz szinte ugyanaz!


2011. dec. 18. 00:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Tornadresszben kint futottunk minden órán 4 háztömböt a suli körül, összesen 2.5 kilómétert. Olyan melegünk lett, hogy meg is haltunk volna tréningben. Télen fölvettünk tréninget persze, akkor csak a torkunk fagyott szét.

Minket állandóan futtattak. Szerintem dilis volt a tornatanárunk.


Aztán másik suliban teljesen más volt minden, ott nem volt semmilyen futás kint, és a fiúk beleskelődtek néha az ablakon, 8-adikban, amikor bent aerobikoztunk a tanárral és nézték a csajok mellét.

Tulajdonképpen akkor már volt mit nézni, mert előtte még nem nagyon. De akkor már azt vettünk fel, amit akartunk, tehát akár kabátban is lehetett volna tornázni, ha valakinek nincs melege tőle.

2011. dec. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Na ja, akkor mégiscsak jó a dressz, mert nem lesz tele nedvességgel, mint a melegítő és a póló.


Az aerobikozókat csajokat meg akkor is szokás nézni, ha nem dresszben vannak.

2011. dec. 20. 10:40
 13/25 A kérdező kommentje:

A jobb csajokat akkor is megbámulják, ha pólóban vannak, és nem dresszben. Ha meg nedves, akkor meg jobban átlászik a lényeg, mint a dresszen.


A közepesen szép csajokat meg vonzóbbá teszi egy ilyen ruhadarab.

2011. dec. 20. 10:42
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, sokan azért utálják mert ugye abban kell tornázni, és vannak helyzetek amikor villantás fordul elő. Én 10. be járok gimnáziumba 6 osztályosba, a mai napig kötelező a tornadressz nálunk, pontosabban papíron van leírva de a férfi tanárunk jó fej és mondta hogy ő ezt nem kéri mindenki abban tesizhet amiben akar csak váltó ruha legyen, dresszt egyedül akkor kér amikor szertorna gyakorlat van, vagy ha valaki szertorna sportkörre jár az iskolán belül akkor kötelező az oké is. Én is szertornázok és ugye azok a dresszek megint másfajták, mert tartósabb anyaguk van drágább is valamivel és ugye zártabb főleg ha hosszú ujjú és hosszú nyakú dresszről van szó. A sima normál iskolai dresszekből eléggé nagy a nyakkivágása, és a bugyis része is nagyobb és annak gumija meg a varrása is elég selejtes ami könnyen szétválik, na akkor lehet villantani igazán.

Az úszódressz az vastagabb anyagból van, és erősebb is a varrása, valamint azt még hozzáteszem hogy nincsen ujja sem hanem csak egyszerű vállpánt és kényelmesebb is viselni, meg azt nem tornára találták ki hanem úszásra. A bikini valóban még többet megmutat, de abban senki nem tornázik, nem hajolgat és akkor nem tud villantani sem, ha a vízben van akkor főleg nem. A tornadresszek közül főleg az olcsó vackok nagyon kényelmetlenek, és be is lehet fülledni. Nekem 4000 Ft-os hosszú ujjú dresszem van az hivatalosan táncra van kitalálva de én rendes tesin is viselni szoktam, és valóban kényelmesebb is és szellőzik is. Nyári időben amikor már kint tesizünk az udvaron vagy a sportpályán akkor nem is szoktam a dresszre semmit rávenni mert úgy nem fülledek bele, csak simán egy szál dresszbe szoktam futni kint. Sokan lenéznek miatta de nekem ez kényelmes, a fiúk nem bámulnak mert nekik akkor más órájuk van. A dresszt azt igazából alá öltözetnek hordom hogy ha kilóg a derekam ne fázzak, meg a terembe főleg ha szegényes a fűtés akkor pont jó, de van hogy pólót nem veszek rá csak nadrágot. 16/L

2011. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

11:35


A jó minőségű dresszedet meg tudod mondani, hogy hol vetted?

Illetve egy kérdés, azt írtad, hogy hosszú nyakú. Az hogy van megoldva, hogy fel is lehessen venni, cipzáras?

2011. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én is lány vagyok, sokan azért utálják mert ugye abban kell tornázni, és vannak helyzetek amikor villantás fordul elő.


Alul bicajosgatyával is lehet kombinálni, felül meg nem annyira kivágott, mert hátul van a nagyobb ablak,

2011. dec. 22. 01:45
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez nem ciki vagy nem ciki


Ez női logika:

[link]

2011. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Kösz, ez tényleg így van! :)
2011. dec. 31. 17:14
 19/25 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Én is lány vagyok..."


ha te lány vagy, akkor én megeszem a kalapomat...

2012. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Lemaradt az idézőjel, így megúsztad a 'kalapkúrát'!
2012. jan. 2. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!