Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek ez tetszik? Csak...

Fiúk, nektek ez tetszik? Csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszát várom, de lányok véleménye is érdekel.


Alig várom, hogy kimenjen a divatból.


[link]


2012. jan. 12. 22:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak nekem szúrt szemet. Persze, nekem sem ez a legnagyobb gondom, csak gondoltam megkérdezem mások véleményét, hátha én vagyok a hozzá nem értő sznob. Vékony csőnacival? Áááá, úgy a legborzalmasabb :D
2012. jan. 12. 23:11
 12/27 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon is tetszik. Végre van olyan csizma, amit nem csak azért hordanak, mert divatos, de amúgy lefagy meg fáj benne a lábuk. Ez legalább kényelmes, meg meleg. Bár csak száraz, hideg időben jó. És nekem is feszülős csőnadrággal jön be a lányokon.


Egy hozzáértő, cipős F XD

2012. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%
nekem is tetszik :)
2012. jan. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek a maga dolga, mit vesz fel, ha valaki ebben érzi magát, hordja ezt.
2012. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de akinek van, azt mondja, hogy meleg és nem ázik át, és ezek a szempontok szerintem fontosabbak, mint az, hogy kinek tetszik, vagy kinek nem; inkább ezt hordják télen a lányok, mint tornacipőt, mint tavalyelőtt(?), akkor mindenkin azt láttam.
2012. jan. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
48%
undorító! Fel nem venném.
2012. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Nekem baromi nem tetszik, de ő dolguk.


Én tudod, mit várok, hogy kimenjen a divatból ? Az ormótlan, ronda, nevetséges színösszeállításokban "pompázó" Supra és deszkáscipőket.

2012. jan. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem te nem tudod elfogadni hogy nem mindenkinek olyan az ízlése mint neked. Pedig ez a normális. Van akinek az ilyen nagy széles csizma jön be, nekem meg a bakancs ami szintén nem tetszik sokaknak, másoknak meg a tűsarkú amiben meg járni nem lehet rendesen. Hogy mégis melyik jobb akkor? Mindenki eldöntheti maga. Más meg ne szóljon már bele, mert semmi köze hozzá mit hordanak idegen emberek. Kíváncsi lennék neked mi tetszik mondjuk.
2012. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%
az olysztályomból 3-4lánynak is ilyen van,nekem valahogy nemjön be,mint egy gumicsizma,ck nem gumi :D 15F
2012. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok de én sem szeretem. Minden egyes lány csúnyán megy benne. A talpuk le van taposva, befelé áll benne a lábuk és igénytelen is. Hiába a sok divatos csaj, nem tudják magukon, hogy mi a szép...
2012. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!