Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, nektek ez tetszik? Csak...

Fiúk, nektek ez tetszik? Csak szerintem gusztustalan?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk válaszát várom, de lányok véleménye is érdekel.


Alig várom, hogy kimenjen a divatból.


[link]


2012. jan. 12. 22:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
27%

De te.. te aztán biztos tudod, hogy mi a szép! Hányok az ilyen emberektől.. Miért nem lehet elfogadni, hogy másnak mi tetszik?

Meg a kérdező.. "csak megkérdeztem kíváncsiságból" Ja persze, inkább azért, hogy elmondhasd, hogy neked márpedig mennyire nem tetszik ezért meg azért fúj. El vagy nyomva, mi? Hogy máshol nem hallgatnak meg.

2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

Jó pár divatos dolog van, ami sok mindenkinek nem tetszik, most miért baj, hogy ennek hangot is adnak?

Amúgy azt én sem értem, hogy miért kell egyik végletből a másikba esni. Pár éve szinte minden lány a hajszál vékony, magassarkú, hegyesorrú csizmát hordta és majd lefagyott a lábuk, amikor a hóban-jégen csúszkáltak benne.

Majd jött a Converse őrület, meg mellette a gumicsizma, , ami ugyancsak érthetetlen és egyik sem éppen a mindennapokra való.

Erre most itt ez az Ugg förmedvény. Oké, meleg és nem ázik be, ezt elismerem (ha tényleg igaz). De hogy nem tűnik fel a viselőinek, hogy tök csámpásak benne???? Ha meleg és vízálló cipőt keresünk, akkor azért vannak kifejezetten csinosak is, pl. ez: [link]

2012. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon csinos.. XD
2012. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

ma 15:22


Végre valakinek átfogó véleménye van a témáról! Köszi.

2012. jan. 13. 16:42
 25/27 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt medvetalp cipőnek hívom :D borzasztó...
2012. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
33%
Sok gyökér meg lepontoz :'D szakadok rajtatok :)
2012. jan. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én biztos nem venném fel, mert inkább elegánsabb cipőkben, csizmákban járok... de mindenkinek szíve joga hogy hord-e ilyet
2012. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!