Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kamaszok találtam egy jó...

Kamaszok találtam egy jó csőnacit 14/f vagyok csak nagyon drága. Nemtudnátok olyan helyet mondani ahol lehet venni csőgatyát max 5000ft-ig?

Figyelt kérdés

[link]


ez nagyon tetszik csak túl drága ugyan ilyet szeretnék csak valami olcsóbbat.de sehol nem találok:(


2012. jan. 18. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezazzzz, vegyél fel hozzá egy kockás sapkát is, de kétszer is férjen bele a fejed, namegaztán a kötelező csillogó-sosugó kabát, Fila táska, színes szegecses öv, gatya félig lehúzva és már kész is a tiniköcsög.
2012. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz el a Sárkány Centerbe,vagy az Ázsia Centerbe!

Nem mondom hogy ott is minden olcsó,de ki lehet fogni.Kínai áruház,de én dolgoztam egy "nem kínai" butikban és leesett az állam.....Mi is azt árultuk amit ott láttam az Ázsiában 7000-ért olcsóbban.

2012. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
debrecenbe minden 2. kínaiba van ilyen 2500-4500között, legtöbb 3500ért van ilyen vagy hasonló naci
2012. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A csőfarmerban nem szellőznek rendesen az intim testrészeid, túl passzos és túl vastag anyag. Potencia gondokhoz vezethet.

Ezt szokták azzal kiküszöbölni, hogy letolják a fenekük alá, hogy fellőzzön, aminek szellőznie kell. Hát nem is tudom, hogy letolva, vagy felhúzva undorítóbb. Az is külön poén, amikor lépsz fel a villamosra és csak az előtted menetelő lábát látod. Csőnadrág, bokabakancs, na ez nő vagy férfi...feljebb nézel, derékban megkötött szövetkabát... még mindig nem tudod, hogy nő-e vagy férfi. Még feljebb nézel vasalt haj, svájci sapka. A franc bele, hogy már végignéztél egy emberen és még MINDIG nem tudod, hogy nő-e vagy férfi. Újra. Na, lötyög a fenekén a nadrág, akkor ez férfi (nak készült). Vagy a másik véglet: dzseki, tornacipő, sildes sapka és kész a tiniköcsög, ahogy a bölcs első hozzászóló felvázolta.

19/L

2012. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

Még az Asianál is olcsóbbak a piacok. Főleg a józsefvárosi.

Csak az a baj, hogy nem a realitásnak megfelelően sokallod a nadrág árát, hanem a szüleid által erre szánt összeget nem tartod elégnek.

Az a helyzet, hogy a new yorkeres sz@rok kb az 1/4-üket érik, mert csak ennyi minőséget kapsz tölük. Tízezerért már 3 nacit is kapsz a sárgáktól, ami ugyanaz lesz, max a márkanévnek más van írva rá.

Amúgy a tiniköcsögös témát én is osztom, tényleg borzasztóan tudtok kinézni, pedig én csak kb 3 évvel vagyok idősebb, képzeld milyen véleménnyel vannak rólatok a még idősebbek. Legalább kinéznétek valahogy...

2012. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nézz be újra a Newyorkerbe, hátha leárazták már.
2012. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kellene sértő megjegyzéseket írni a másikra!A huszonévesek is úgy fel tudnak öltözni,hogy leesik az ember álla.Kortól független.
2012. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi, és ettől még sokkal szűkebb csőgatyákat is hordok. Kínaikban szoktam venni, és csak nőit. Méghozzá azért, mert a női gatyáknak sztreccses az anyaga, így jobban követi az alakot, és sokkal kényelmesebb is. Ha leülök benne, akkor is kényelmes. Ráadásul a női gatyák általában nem ülepesek, hanem rásimulnak a fenékre is. Így nem csúnya trottyos a nadrág, hanem deréktól bokáig rendesen feszül ahogy kell, olyan mintha rám öntötték volna. :)

Áruk kb 2500-4000 Ft között mozog.

27F

2012. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétlen, hogy a 8-as válaszoló hetero lenne...
2012. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kilencedik!


Kételkedj bátran, ettől nem leszek szegényebb. Viszont jót mosolygok azon, hogy ennyire lefoglalja a gondolataidat, hogy kérés nélkül is muszáj volt megírnod.


További kellemes kételkedést kívánok!

nyolcadik

2012. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!