Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hol találok meleg,...

Lányok! Hol találok meleg, bélelt, vastagtalpú csizmát?

Figyelt kérdés

A mostaniba szétfagy a lábam:( Mondjuk elég olcsó is volt.

Hol tudnék jó csizmát venni?

20 ezer a max.

Köszi!


2012. febr. 5. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
én egy kis, kínai-szerű üzletben vettem 2500 ft-ért ugg csizmát (tudom, hogy mkinek ez van, de hidegen hagy) amit vettem az bélelt, vastag a talpa és nem fázik benne a lábam
2012. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
az nem UGG csizma, mivel az ÉN, EREDETI UGG csizmám került laza 45 ezerbe..
2012. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 20:51


Tökmindegy minek nevezed, és mennyit költesz rá... Hogy mindenki tudja miről van szó ugyanúgy hívják a nem eredetit is. Egyébként az olcsó is és a drága ugyanolyan csúnya, úgyhogy annyira ne legyél elszállva. :D


Kérdező: Most nem tudom milyeneket lehet ott kapni, de én a Skálában vettem ilyen csizmát.. nem ázik be, és nem fázik benne a lábam, úgyhogy nézd meg ott, hátha van még valami.

2012. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó lehet és nem mellesleg jól is néz ki: [link]

Mindig szemezek vele a Decathlonban, eszméletlen meleg bélése van!

De tavaly vettem egy nagyon komoly Salomon téli bakancsot, ami ugyancsak iszonyú meleg és vízálló, viszont nem valami szép, ezért most fáj a szívem egy picit :(

2012. febr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kínaiban vettem 3500 forintért, vastagtalpú, nagyon jó meleg, bélelt, hosszított szárú csizmát. Nagyon jó!! Megérte. Szerintem te is nézz körül kínaikban.
2012. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi, de tavaly vettem ázsia centerben kettőt is, midnkettő 1 hónap után teljesen szétment, ráadásul rettentően fázott bennük a lábam. de ezek szerint ki lehet fogni jobbat is.

lehet akkor körülnézek idén is:)

2012. nov. 2. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!