Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell bohócot csinálnia...

Miért kell bohócot csinálnia az embernek magából csak azért mert ez a divat?

Figyelt kérdés
Például miért kell olyan török tipusú buggyos nadrágot felvenni, aminek az ülepe a térdig lelóg? Undorító! Ha valaki 2 éve vett volna fel ilyet tuti őrültnek nézték volna. Hogy lehet ennyi agymosott ember? Azért a jóízlésnek is van határa. Van olyan török nadrág ami még nekem is tetszik, bár nem venném fel, na de amilyet a neten láttam... pfff.
2009. jún. 5. 17:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan erre gondoltam: [link]
2009. jún. 5. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen nőkkel szóba sem állnék, ha mégis nem tudnám abbahagyni a röhögést.

Ez tényleg nagyon gáz, úgy néznek ki benne mintha mutánsok lennének, fujj de gusztustalan xD

2009. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mintha besz@rt volna komolyan... elég gáz
2009. jún. 5. 17:42
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Jaja,annyira ocsmány ez a fajta gatyó
2009. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ez tényleg nagyon gáz. :D Nekem is van török típusú nadrágom, de nem ennyire buggyos! Épp, hogy csak egy picit, ami még nem néz ki hülyén, és jól áll, mert a kelleténél kicsit vastagabbak a combjaim. Na de ez...

A miértjét nem tudom, az emberek ilyenek, követik a falkát. Én nem törődök a divattal, azt veszek fel amihez kedvem van, akár bőszárú farmert is, pedig az "hűűdegáz". =)

2009. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

huhh ez nagyon ronda... én nem vennék fel ilyet az tuti xD láttam már ilyen nadrágot ami tetszett de csak épp annyira volt buggyos hogy ne tapadjon rám.. de csak láttam, nem vettem meg.

am meg én se divat szerint öltözök. ami van azt veszem fel, vagy amihez kedvem van. xD

2009. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

:DD Hát ezt a képet még nézni is kellemetlen volt.

Ha ilyen nőm lenne nem sajnálnám rá a pénzt, betérnénk az első butikba és vennék neki normális ruhát, mert ez borzalmas.

Röhögés kerülget engem is.

2009. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Én nem követem az idei trendet, ugyanis nagyon nem jön be nekem. Vannak tavalyi cuccaim, nekem azok tökéletesen megfelelnek, mert az vagyok én :)

Bár mondjuk egy fehér répnacit be akarok szerezni ;)

2009. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sorry, répanaci :D
2009. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vááá, az szörnyű! Én fel nem venném publikusan, ha fizetnének ,akkor sem...

A normál török bugyogó (harem pants), amit hastáncosokon is látni viszont nagyon tetszik, ilyenre gondolok: [link]

2009. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!