Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell bohócot csinálnia...

Miért kell bohócot csinálnia az embernek magából csak azért mert ez a divat?

Figyelt kérdés
Például miért kell olyan török tipusú buggyos nadrágot felvenni, aminek az ülepe a térdig lelóg? Undorító! Ha valaki 2 éve vett volna fel ilyet tuti őrültnek nézték volna. Hogy lehet ennyi agymosott ember? Azért a jóízlésnek is van határa. Van olyan török nadrág ami még nekem is tetszik, bár nem venném fel, na de amilyet a neten láttam... pfff.
2009. jún. 5. 17:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Á, a legtöbben azt se tudják, mi áll jól nekik, de azért viselik, mert ebben trendinek érzik magukat... az már eszükbe se jut, hogy röhejesen néznek ki.


Ettől az idei répanadrág divattól is rosszul vagyok, alig van olyan lány, akin tényleg jól állna, a többség fertelem benne. Fiúkon is übergáz, pláne hogy ez a tapadós kis nadrág le van tolva a térdükig.

2009. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én 2 éve vettem egy török nadrágot, de pizsamának használom. Arra tökéletes:)
2009. jún. 6. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!