Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg plázacicásan öltözködö...

Tényleg plázacicásan öltözködök és emos a hajam? :O

Figyelt kérdés

csizma (ilyen sarkú): [link]

sima fekete hosszúszárú s ilyen nagyon kicsi csatt van rajta

póló: [link]

pulóver(ilyen fazonú): [link]

nadrág: [link]

kabát: [link]

ilyesmi csak kicsit hosszabb és szürke-fehér meg az alján nincs ilyen nagy passzos rész!

Őszintén!! Ez plázacicás öltözködés?


A hajam pedig ilyen: [link] ilyen frufruval: [link]

holnap megyek fodrászhoz és nem akarok változtatni a hajamon csak a végéből vágatni egy kicsit mert a frufrum is nagyon lenőtt és anya mondta, hogy miért van ilyen emos hajam? szerintetek is emos? Ilyen frufrut szerettem volna de erről inkább lemondtam mert tényleg emos lenne: [link]

köszönöm a válaszokat!

13/L


2012. febr. 25. 22:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

És még egy kérdés:) Van egy tök ilyen bokacsizmám: [link]

NEM ILYEN A SARKA!!! Hanem ilyen sarka van: [link]

CSAK ünneplőnek hordtam de gondoltam, hogy tavasszal hétköznap is felvenném menni tudok benne! És talán egy picit kisebb is a sarka! Mit gondoltok róla?

2012. febr. 25. 23:37
 12/19 clariss ***** válasza:
Ebbe semmi plázacicás nincs ! átlagos lány...:) és a hajad se emos :)
2012. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
köszi!:) már megnyugodtam:)
2012. febr. 26. 11:01
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor bevállalom azt a frufrut és szerintem ezt a képet viszem el! [link]
2012. febr. 26. 12:21
 15/19 anonim ***** válasza:
Az öltözködésed nagyon szuper, egyáltalán nem vagy plázacicás, az a kis magassarkú meg igazán belefér. Attól, hogy frufrud lesz, még nem leszel emós, úgyhogy nyugodj meg. :) Nekem is ilyesmi frufrum volt, csak lenőtt, nem sokára megyek én is levágatni. A barátnőd meg... nem tudom, csak szimplán buta.
2012. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszönöm:) frufruval úgy vagyok, hogy ha nem tetszik vagy nem áll jól feltűzöm és úgy is hamar lenő úgyhogy akkor biztos, hogy vágatok egy ilyen frufrut!
2012. febr. 26. 12:59
 17/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok: igen, ezt a feltűzéses technikát én is csináltam, mert nekem egyszer eléggé rondán elcseszték, és muszáj volt felcsatolnom. :)
2012. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az utolsó képhez az már emos a frufru meg hamar le fog nôni nekem is hasonló volt :)
2012. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

bocsi, de tényleg olyasmi vagy azok alapján amiket leírtál. Nekem így jött le...:||

KÜl meg az emos haj jó ( nekem is olyan van,...) de h ilyen a stílusod, nem passzolna tényleg össze.

am meg az igazi plázabiccs sem azon múlik( teljesen) hogy hogyan öltözködsz, ilyen: puszika, szijja csajszika...kb ilyen dumák. szerintem csak akkor vagy az, ha el is hiszed, ill így beszélsz/viselkedsz... :)) ha nem csinod ezeket akk nagyon vszínüleg nem vagy az.

2012. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!