Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyen annyi önbizalmam,...

Hogy legyen annyi önbizalmam, hogy felmerjem venni a cicagatyát nadrágként, hosszabb pólóval?

Figyelt kérdés

Egyre több az önbizalmam, mióta fogytam rengeteget.. lenne hozzá alakom, de nem merem felvenni. egyik sem látszik át,nem harisnya anyag.Annyira szeretném hordani őket !:( egy osztálytársam egyben bnőm, testalkatra ugyan olyan mint én, és bármit felvesz, és jól is áll neki, úgy irigylem!

16L


2012. márc. 29. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

az jó ! hogy hosszú pólóval szeretnéd felvenni ugyanis azt úgyis "illik hordani".Ciki ha kint van a fenék... szerintem

sokan mondják hoyg tucat meg r.ibancos de szerintem nagyon is csinossá tud tenni vkit ha hozzá egy szép felsőt húz.Én kifejezettn nőiesnek érzem benne magamat, én is most kaptam rá , az alakom is megvan hozzá csak pont most hűlt le a levegő és inkább még farmert hordok. Nyugodtan vedd fel hidd el jól fogod benne érezni magadat!:)

még hozzátenném hogy sportcipővel deszkás cipővel ne hord!!! vagy topánka vagy magassarkú:)

2012. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ívy1 ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy meg van hozzá már az alakod,vedd fel bátran! Ha még nagyobb megerősítést akarsz, küldj egy olyan képet priviben amin cicanaciban vagy.
2012. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!