Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen vagányabb ruhát képzeln...

Milyen vagányabb ruhát képzelnétek el egy 14 éves lányon ballagási ruhának?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy sima fekete gatya lenne, egy inggel, a cipőt pedig még nagyon nem tudom! Viszont a szüleim, családtagjaim azt mondták, hogy elvégre egyszer van ilyen az életben, úgyhogy valahogy nézzek ki! Nem vagyok túl nőies, sima csőszárú nadrágokat, és sportcipőt laza pólókkal szoktam hordani.


Hajtippeknek is nagyon örülnék, köszönöm!

Linket szeretnék! :)



2012. ápr. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én i ilyesmi csaj vok..csak nekem a pólóim nőiesek...na mind1.

szerintem alapból jó az ötlet, hogy fekete gatya és szerintem ahhoz még társulhatna egy fehér ing amit a derekadon egy övvel feldobsz , de akkor szerintem ne gombold be, hanem vegyél fel alá egy fehér felsőt ( semmilyen minta ne legyen rajta! ) + gyűrű, fülbevaló hozzáillő nyaklánc...+ egy csini fekete magassarkú *-* am én is így megyek ( kb..) :D L/14 a hajadat meg ha hosszú akk begöndörítheted, ha rövid akkor vasald. :) küldök linket is : [link] kb, de sál nélkül, az ing fehér, a derekánál megkötve a gatyán. de nem állítom, h ballagáson bőr gatyában szerencsés menni. ;D remélem segítettem. :)

2012. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is ballagok. Én ezekbe mek:

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!