Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek menő, jól...

Hogyan legyek menő, jól öltözött csaj?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szépen kinézni de nem tom h írjatok légyszi tanácsokat!! köszii

2012. ápr. 22. 18:39
 1/5 anonim válasza:
Furcsa kérdés azt ajánlom ne a divatot kövesd vagy azt, hogy mit mondanak rólad, azt vedd fel ami neked a legjobban tetszik, hány éves vagy amúgy?
2012. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Pattanás? --> kozmetikus,bőrgyógyász

Kicsi a melled? --> tömd ki,plasztikai sebészet

Túl kövér vagy? --> sportolj!

Túl vékony vagy? --> egyél!

Vagy fogadd el magadnak olyannak amilyen vagy és akkor a kisugárzásodon is látszik

2012. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok vékony viszont egyfolytában eszem!!
2012. ápr. 25. 18:35
 4/5 Larra98 válasza:
ha vékony vagy, akkor valószínű sok minden jól áll neked.:D szerintem most, így a jó idő közeledtével színes vagy mintás (esetleg mindkettő egyszerre) ruhadarabokat válassz. ha szoknya, akkor térd felé érjen.! az én véleményem szerint a spagettipántos felsők előnyösebbek, pont mint a v vagy U kivágásúak. olyan ruhákat vegyél fel, amik kiemelik, hogy vékony vagy és persze jól állnak.:D a járásodra is figyelj. pl semmilyen ruha nem áll jól, ha a hátad görnyedt. nincs igazam?! DE.! azért arról se feledkezz el, hogy ne legyél ribancos.( bocsi a kifejezésért.:P ) amúgy ezek csak tippek. nem muszály megfogadni. hordd azt, ami tetszik és jól érzed magad benne.:D
2012. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziiiiii
2012. máj. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!