Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, szívesen jártok flip...

Fiúk, szívesen jártok flip flopban?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 28. 10:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

OFFFFFFFF

Mért kell lepontozni, ha azt írják, hogy nem? A kérdésre Igen és Nem a válaszlehetőség. A kérdezőnek a nem ugyanolyan hasznos, mint az igen.


Lány vagyok, de nem szereetem a fiúkon a flip flop-ot mert szerintem ápolatlan lábaakt ne mutogassanak

2012. júl. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak:


Nem minden fiúnak ápolatlan a lába!


(Bocs az offért)

2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sexi az a fiú akin ilyen van. Jó nem mindegyik,de a legtöbb igen. :)
2012. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 kisvuk29 válasza:
Én az olyan vackokat semmibe nézem.Én vagy jobb cipőben vagy acélbetétesben járok.A jó papucsokat is itthon veszem csak fel.
2012. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak ápolt szép lába, lábfeje van. És szereti a flip flopokat és jól áll neki. Nem 100forintos kínait hord hanem márkásat ami nem töri a lábát, kényelmes, jól néz ki. Olyan mint lányoknál asaruk, azokból is van flip fop fazon.... nem tudom miért lehet a lányoknak és miért undorító a fiúkon...
2012. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
51%
Hát én nem blamálnám (alacsonyítnaám le) magam ilyesmivel....
2012. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, mert egészségtelen ráadásul utcán/városban szörnyű érzés ha piszkos a lábfejem. Ettől függetlenül egy strandra sétálni tökéletesen megfelel, ha nem akarok mezítláb sétálgatni.
2012. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Valami, magam számára is érthetetlen okból nem tartom férfiasnak. Inkább megyek mezítláb.
2012. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Van hagyományos papucsom is meg van flip-flop pacskerem is. Bár utóbbit használom többet nekem jobban bejön.

Az egyik ilyen csak feketében ( már vagy 6éve vettem és mindig jó):

[link]

Flip-flop: [link]

Utcára is simán felveszem (mondjuk ha bankba v ilyen helyre megyek oda marad a cipő).

Az meg hogy más mit mond lefosom ;)

22/F

2013. jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csak itthon és strandon, máshol soha nem hordanám.
2013. jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!