Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem kondizni, mennyi...

Elkezdtem kondizni, mennyi időnek kell eltellnie ahhoz, hogy látszódjon is vmi? Fél év után már látszódhat ez-az? Nem terveztem szedni semmit sem, meg igazából lövésem sincs h mit és hogy lehetne (de kis felvilágosítást szívesen vennék e téren is:D)

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 15:00
 1/3 dirtboy ***** válasza:

igen fél év múlva már látható lehet ha oda figyelsz a kajára egy kicsit.

vitamin legyen,edzés utánra jó lenne tejsavó protein és dextróz.

ezek nem szerek,szedheted,ihatod nyugodtan.


ezt olvasd el: [link]

2012. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a kajálás lesz a kulcs, ha nem kajálsz rendesen nem fogsz fejlődni! Egyél sok fehérjét megfelelő mennyiségű és minőségű szénhidrátot. Edz keményen egy normális edzéstervet követve, aludj minden nap legalább 8 órát. Sok sikert!
2012. jan. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járjál rendszeresen és látni fogod a változást fél év után. Az egyik legjobb barátom másfél év alatt már egész pofásan nézett ki, pedig ő mind a kajálásra, mint a kiegészítőkre magasról tett. Hízott 10 kilót pusztán attól, hogy a szervezete több kaját igényelt, mint előtte. A mellei, karjai egész szépen reagáltak a dolgokra. A lábai meg alapból nagyok, mert kosarazott rendesen aztán 44es vádlival kezdte az edzést. :D
2012. jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!