Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hölgyek, szívesen olvasnátok...

Hölgyek, szívesen olvasnátok és használnátok ilyen sportszakkönyvet?

Figyelt kérdés
Nem ódzkodnátok olyan, kifejezetten nőknek szóló sportszakkönyvtől, amiben a gyakorlatokat a magyarázó fotókon férfi mutatja be? Szívesen olvasnátok és használnátok ilyet, vagy fura lenne, és csak akkor tudnátok ilyet komolyan venni, ha hölgy a modell?
2012. márc. 2. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan mozdulatsorok vannak benne, amik engem érdekelnek, eszembe sem jutna ezen gondolkozni, hogy férfi vagy nő-e a modell, aki ezeket bemutatja:)Szóval nem zavarna.

Tervezel ilyen könyvet kiadni?:)

20l

2012. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég fura lenne. Ha már nőknek szól, legyen benne nő a főszereplő.
2012. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel sportszakkönyvről van szó,és érdekel maga a könyv akkor teljesen mindegy,hogy férfi vagy nő mutatja meg.

Semmi gond nincs ezzel.Nekem például van egy harcművészeti könyvem,ami ha nem is a harcművészetet,de a hétköznapi életben használt védekezéseket mutatja meg képről Amikor a mozdulat magyarázva van,akkor férfi van a képen aki mutatja.Majd vegyesen,amikor éppen nőt "támadnak" hogy mit is kell csinálni.Nekem nagyon bejön így

2012. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
személy szerint én jobban szeretem, ha pasi mutatja be a gyakorlatokat
2012. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!
2012. márc. 8. 14:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Várom a további véleményeket!
2012. márc. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!