Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a szandál-zoknival?

Mi a baj a szandál-zoknival?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy az nem jó, meg ocsmány, ronda, hogy szandált meg papucsot ne húzzunk zoknival, de nem értem ezeknek az alapját. Már mért lenne ronda meg ocsmány meg ízléstelen?

Például mi van, ha túl meleg van félcipőhöz, de nincs elég meleg zokni nélkül venni a szandált?



2012. máj. 11. 13:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

ti tök hülyék vagytok, már bocsánat

miért ne lehetne felvenni szandált akár zoknival is, ha annak szine harmonizál a szandálhoz

ergo nem jó a bőr szandál fehér zoknival, de szinben harmonizálóval igen

meg attól is függ, hogy éppen milyen szandálról van szó, szal szandálja is válogatja mit mihez lehet felvenni, sőt az alkalom is


de azt kijelenteni, hogy hű szandál zokni izléstelen primitivség

2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
18%

Hát persze. Látod, mennyi "primitív" és "tök h*lye" ember van itt. A lényeg: volt egy kérdés, a kérdező a véleményünkre volt kíváncsi. Mi ezt leírtuk. Ekkor jössz te és mindenkit minősítesz. Gratulálok, hogy felülemelkedtél rajtunk, "primitív" népségen. Büszke lehetsz magadra.

(Nem a véleményeddel van problémám, hanem a kifejezésmódoddal. Mi az, hogy "tök hülye"? ÉN NEM VAGYOK AZ)

25/N

2012. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
6%
Önmagában a szandál a gáz, ha férfi viseli. Egy igazi férfi zárt cipőt hord.
2012. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%
Látom. De ez nem jelent semmit. Nem ír ide mindenki, csak azok akiket zavar. Akiket nem azok is vannak páran. sőt, gyakorikérdésekre sem ír mindenki, aki ebben az országben lakik
2012. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért, 25N, szerinted aki azt írja, egy férfi ne hordjon szandált, az nem sérült? de igen
2012. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
6%

Nem, nem sérült.

25/N

2012. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
24%
Már miért lenne sérült aki szerint a szandál ciki férfin? Létszik nem jártál még fejlett nyugati országban, menj végig férfiként mondjuk Bolognában,Genovában szandálban és ne csodálkozz ha majd röhögnek rajtad az emberek...
2012. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Az már tényleg szánalmas, hogy ne hordjon szandált egy férfi...
2012. máj. 23. 14:54
 19/32 anonim válasza:
58%
Egyetértek az előzővel. Azért mert 20 ember 1 embernek azt mondja hogy ha here van az álladon az szép akkor 21 ember műherét ragasztana fel magának. Ha 100 ember azt mondja hogy a here ocsmány akkor viszont már az összes ember ocsmánynak tartaná. Sarkalatosan fogalmazva de erről van szó... Szóval ha én végigmegyek egy "fejlett" országban és kiröhögnek elgondolkodnék tényleg annyira feljett-e az a csoport vagy csak túl sok tv-t néznek esetleg túl sok előítéletes ember véleményét előbbre tartják. Aki zoknit és szandált hord nincs ízlése életképtelen szar pasi és MEGÉRDEMLI hogy kiröhögjék.
2012. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
96%

Üdv.

Szerintem az ember hordja azt, amiben jól érzi magát. Ha valaki jól érzi magát szandál - zokniban, hordja azt. Szánalmasnak, és primitívnek tartom azokat a személyeket, akik emiatt lenézik, vagy kigúnyolják a másikat. Attól, hogy valakinek nem tetszik ez a párosítás, más még jól érzi magát benne. Szerintem fontosabb az, hogy jól érezze magát az ember valamiben, minthogy kövesse a birkák által diktált divatot, vagy azonosuljon a mai öltözködési normákkal. Nyilván mindenkinek lehet véleménye, melyet ki lehet vesézni, meg lehet osztani másokkal, de szerintem nem kéne ebből ekkora ügyet csinálni.

A kérdezőnek a válaszom a következő: Nincs konkrét alapja, néhány divatdiktátornak nem tetszik, és ugye népünk egyik jellegzetes vonása, hogy felkapjuk/felhúzzuk a dolgokat, ezért keletkezett több blog, honlap stb., és sajnos azért tartunk itt, hogy bajnak számít az, ha valaki szereti ezt a párosítást.

2012. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!