Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj a szandál-zoknival?

Mi a baj a szandál-zoknival?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy az nem jó, meg ocsmány, ronda, hogy szandált meg papucsot ne húzzunk zoknival, de nem értem ezeknek az alapját. Már mért lenne ronda meg ocsmány meg ízléstelen?

Például mi van, ha túl meleg van félcipőhöz, de nincs elég meleg zokni nélkül venni a szandált?



2012. máj. 11. 13:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%
Én soha nem értettem, hogy ezzel miért lenne ekkora probléma. Leginkább a fiúk esetében. Én fiú létemre nem akarom mutogatni a lábamat, nem festem a körmeimet, és például a titokzokni kifejezetten jól állhat egy szandálhoz. (Sőt, valahol olvastam, hogy részben kifejezetten erre találták ki.) Én mostanában így hordom és senki negatív véleménye nem érdekel. Sőt, én pont tegnapi napon kaptam erről pozitív véleményt. Én látványilag azt nem bírom, mikor rövid ruhák mellett vastag sportcipő van a fiúkon. Az az, ami nem illik össze.
2012. jún. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%
Még egy "sőt": 2009-ben pontosan szandál-zoknis divat volt Magyarországon, a férfiak körében. Akkor senkinek nem volt semmi baja. Most sportcipős divat van. Bár utóbbi nekem nem tetszik, de ennél jobban nem hangoztatom, nem cikizek senkit nyílvánosan.
2012. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
100%
Azért kerestem rá, mert sosem értettem, hogy bármilyen viseletet hogy ellenezhetnek emberek zsigerből, és hogyan következtethetnek bármilyen viseletből belső tulajdonságokra, ez a szandál-zokni az gáz meg már a csapból is folyik. De a válaszolók megerősítettek abban, hogy az emberek többsége tényleg úgy gondolkodik, hogy a ruha teszi az embert. Na, szerintem meg ez a ciki.
2013. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Előzővel teljesen egyetértek...
2013. máj. 15. 12:54
 25/32 anonim válasza:
100%

először is...már ezzel is úgy vannak, hogy ideje újragondolni:

[link]


ez inkább női oldalról közelíti meg, ahogy néztem a képeket. Viszont meg ne haragudjatok, de sok férfi annyira nem törődik a lábával, hogy ocsmányabb, ha nincs rajta zokni. Én nem értem kit zavar, ha zokni van az emberen. Lehet elég meleg ahhoz, hogy az ember ne akarja, hogy a lába belerohadjon a zárt cipőbe, de mezítláb sem szeretne menni, mert akkor teljesen kiszárad az ember sarka és talpa és hasonlók. Viszont vannak nagyon könnyű, vékony zoknik. Ráadásul ha mezítláb van a láb a szandálban, sokszor feltöri a lábat ha túl szoros, vagy ha túl laza az ide-oda csúszkálás miatt. És papucs???? mi a francért kéne az utcán papucsban menni? klaffog összevissza, idegesítő. Meg aztán hordjon az ember papucsot és melegítőt otthon. Ez olyan, mint aki hajcsavaróval megy a boltba.

én azért nem veszek zoknit szandálhoz, mert egy női szandál szerintem tényleg nem néz ki jól zoknival, meg én akkor körömcipőben megyek, ha nincs olyan meleg. De egy férfi szandál teljesen más jellegű. És mint amivel kezdtem....engem személy szerint jobban irritál, mikor egy ronda, gombás körmű, elhanyagolt higiéniájú lábat látok csupaszon szandálban, mint ha egy normális bokazoknis szandálos lábat látnék. Ezzel nem azt mondom, hogy minden férfi elhanyagolja a lábát...de jóval több olyan van közöttük. Akinek szép a lába, hordja zokni nélkül..ha nem szereti anélkül, hordja zoknival...most komolyan....jön a divatrendőrség???? milrt nem veheti fel az ember ahogy akarja? ez annyira röhejes. és a kérdésre visszatérve...szerintem is van olyan, amikor a zárt cipőhöz meleg van, de mezítlábhoz nincs elég meleg....pláne ha valakinek fázósabb a lába. Ocsmány és ízléstelen? rengeteg olyan "divatot" látni, ami szerintem ocsmány és ízléstelen ... akkor nehogy már a szandál zoknival legyen az emberek legnagyobb baja. Szóval egyetértek a kérdezővel. Mielőtt valaki megszólja a másikat, nézzen tükörbe, ő maga menniyre a tökéletesség mintaképe. Ha viszont az, akkor a tökéletességgel nem fér össze mások pocskondiázása :D

2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
100%

#5 Ezt írod: "Szóval meg az a zokni halál mocsok lesz estére, gondold el, miféle helyeken mész vele. Aztán mindenki arra asszociál: zokni -> lábbűz -> ez szandállal kombinálva = menekülj"


Tehát azok undorodnak a szandálban viselt zoknitól, akiknek a lába zokniban büdös? És náluk összekapcsolódik az, hogy ha a zokni rejtve van, akkor a bűzt is jól lehet titkolni?


Gondolom, ez olyan, mint amikor nagyon fontos a vécé fedelét lecsukva hagyni. Hagyhatod szarosan, csak csukd rá.


Ha nem veszel zoknit, a lábad lesz halál mocsok estére. Az nem igénytelenség?


Szerintem a szandálhoz olyan zokni az ideális, ami a levegőt átengedi, de a koszt nem.

2014. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
62%
Egy igazi férfi bakancsot hord! :D Még nyáron is!
2015. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%

Semmi baj nincs vele. Van a világon pár hülye, aki azt hiszi, hogy a divatnak nevezett ökörségnek bármi értelme van, és azok mondanak ilyesmiket, persze, ami az egyik évben üldözendő, az kettővel később a világ teteje lehet a számukra.


Kényelmes, logikus, normális viselet, ne törődj a marhákkal. Ha szóváteszik, megvetően utasítsd őket helyre, legfeljebb.

2016. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
0%

Utolsónak - a divatnak semmi köze ehhez... ocsmány, mint motorháztetőn a kőfelverődés ellen védő fólia.


Minden normális férfiember, mokaszint húz ezen szandál-zokni kombó helyett.

2017. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Az égvilágon semmi baj nincs vele. Nem mondanám se szépnek, se rondának. Kényelmes. És biztos, hogy nem fogok mezitláb menni suliba. Benticipőnek pedig szerintem a szandál a legjobb. Mostanában a barátaim is ezzel szoktak piszkálni, de ha megkérdezem miért, azon kívül, hogy ronda (ami nem igaz) nem tudnak értelmes választ adni. Meg amúgy eddig nem tűnt fel nekik, vagy mi? Pedig eddig még nyitottabv is volt a szandálom...
2017. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!