Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gáz a cica gyatya ha...

Tényleg gáz a cica gyatya ha nem tanga van alatta?

Figyelt kérdés

a barátnőim azt mondták hogy cica gatya alá csak és kizárólag tangát lehet felvenni, de nekem nincs csak normál és francia butyim és azt mondták hogy ha azzal veszek fel cica gatyát akkor körbe röhögnek (mindenki nem csak ök)

ez tényleg igy va nhogy csak tangát lehet alá venni ?


2012. júl. 2. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te engem az se zavar ha nem veszel alá semmit. Sőt tőlem még a cicagatya sem kell.
2012. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A cicanadrág nagyon a fenekedre feszül, és nem valami szép látvány egy normál vagy egy francia bugyinak a vonala.. Szerezz be néhány tangát hozzá, van egy csomó hely, ahol párszáz forintért hozzád vágnak néhányat.
2012. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
mivel szorosan rádtapad, így a nem tanga fehérnemű vonala erőteljesen kirajzolódik, és elég ocsmány. meg ízléstelen... szóval szerezz be 1-2 tangát... fel lehet venni alá mást is, csak valóban gáz.
2012. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mivel "cica gatyát" csak olyan felsővel ízléses felvenni ami eltakarja a fenekedet ezért teljesen mind1 milyen bugyi van rajtad mert úgysem látszódik a vonal. Ha pedig olyan felsővel veszed fel ami nem takarja a fenekedet akkor bármilyen bugyi van rajtad nagy az esély arra, hogy körberöhögjenek. ;)
2012. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

A 4. válaszolóval értek egyet. Nem is olyan régen a mozgólépcsőn néhány fokkal felettem állt egy lány, fekete cicanadrágban. Ő is azt gondolta, hogy az teljes értékű nadrág (NEM!!), így rövid felsővel hordta. Nos, a cicanaci kissé elvékonyodott a fenekén, így mindenki tökéletesen láthatta, hogy pink tangát visel, ami kicsit félrecsúszott, ráadásul a fehér címkét sem vágta ki a "nadrág" fenekén lévő varrásból... És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a legszebb fenekű lánynak is látni minden rezdülését ebben a nadrágban, amire nem feltétlenül kíváncsi az egyszerű járókelő, és nem is túl gusztusos.

Szóval, mindegy milyen szabású bugyit viselsz, ha nem tunikával, miniszoknyával, hosszú felsővel veszed fel, kínos helyzetbe kerülhetsz.

20/L

2012. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Így igaz, ahogy az előttem szólók írják, nem teljes értékű nadrág a cicanadrág.

Az egy lábfej nélküli harisnya.

2012. júl. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
4. vagyok, nekem van olyan vastag szövésű, ami nem látszik át... csak nyilván a fehérnemű vonala, ha olyan... nyilván nem nadrágként hordom, hanem hosszított pólókkal. és továbbra is fenntartom, h baromi ízléstelen, BÁRMILYEN ruha alatt a látszó bugyi...
2012. júl. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
EGy szál harisnyában akarsz kimenni az utcára? Mármint max. olyan pólót veszel fel, ami derékig ér? (gondolom, mivel akkor, ha hosszabb lenne, nem lenne érdekes a bugyid). Ez már magában nevetséges. Bugyi ide vagy oda.
2012. júl. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
természetesen hosszabb felsővel venném fel de ők úgy is észre veszik (már beszoltak egyszer miatta)
2012. júl. 3. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Az egész cicanadrág egy nagy katasztrófa...A cicanadrág nem nadrág...Az egy harisnya!! Max testnevelés órára való. Egyébként a tangák irtó kényelmetlenek legalább is nekem azok. Hord azt amit te szeretnél :)
2012. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!