Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire drága boltnak...

Tényleg ennyire drága boltnak számít a H&M?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy melyik a jobb a Zara vagy a H&M. És egy csomóan írták, hogy a H&M drága nagyon. Én ezen meglepődtem, mert nekem a drága boltról a Zara, Mango, Pimkie meg az ilyenek ugranak be. A H&M, Takko meg még talán a New Yorker szerintem a legolcsóbb ruhaboltok közé tartoznak. Vagy vannak olcsóbbak? És melyik boltok azok? (Nem turkálókra gondolok.)

2012. aug. 16. 11:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
C&A is olcsó sztem..,Jeans club se drága.A H&M meg sztem abszolút nem drága!!
2012. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

A Zara sokkal drágább, mint a H&M. A H&M olyan árban van, mint a Bershka vagy a Pull and Bear például. A New Yorker és Takkoo olcsóbb, de a minőség is gyengébb.

Ezeknél olcsóbb? Cosmos.

2012. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: C&A-t kihagytam
2012. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A zara a legdrágább bár nekem a H&M is drága.
2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Olcsóbb? Hát még a kínai.

A felsorolt márkák olcsónak számítanának nagyon, csak a magyar pénztárca még kicsit kevés ahhoz, hogy mindenki megengedhesse magának. Kicsit nyugatabbra ezek a márkák legolcsóbbak... Arról nem is beszélve, hogy ezek a márkák általában nem a legjobb minőséget kínálják, tehát így pláne drága, ha nem is tud mennyiséget vásárolni az ember. Eladják a vacak tömegárut jó drágán.

Akkor már inkább a turkáló. Ott mennyiséget kap az ember olcsón. Egy new yorker-es vagy pimkie, stb. farmer árából kapok két-három öltözetnyi ruhát, ugyanabban a minőségben.

2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de persze jöhetnek még(: Én nem sznobságból írtam, hogy nem szeretm a turkálót, jártam sokat, de semmit nem találtam. Max. a darabosokban, de azok meg már majdnem olyan árban vannak, mint egy olcsóbb normális üzletben. A kínait is mindig nézegetem, de alig találok valamit, ami nem flitteres, leopárd vagy zebra mintás, vagy iszonyat rossz anyagú.
2012. aug. 16. 11:57
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Kínaiban soha ne vásárolj!!!!!Gagyi!
2012. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor végig jártam az említett boltokat és szerintem mind drága. Egy-egy nadrágért 8-10 ezer Ft? Felsőért 4-5-6 ezrek? De még a C&A is.

Nem vagyok sóher, de nincs túl sok pénzem, viszont szeretek jól öltözni.

Cosmos pl egy szinten van kínával, bár ha tehetem jobb cuccokat veszek pl Kenvelo, meg régen nagyon szerettem a Jeans Club-os cuccokat, csak az sajna csődbe ment.

Kínai cuccok sokat fejlődtek minőségben viszont árban lassan közelítik a butikokat.

Számomra marad az, hogy nézem az akciókat....

2012. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én is mindig csak akciókor vásárolok, de mindig van valahol valami leértékelés.
2012. aug. 16. 12:21
 10/27 anonim ***** válasza:
75%

Hagyjátok már a kínait... Amikor ugyanolyan rossz minőségű, mint a New Yorkeres, utóbbiban akciósan 2990 forintért veszek magamnak mindig nadrágokat, de legutóbb nem találtam, így gondoltam: na, majd a kínai, végül úgy jöttem ki onnan, hogy 5000 forintért már bárhol veszek nadrágot. Sajnos már nem olcsó a kínai, pedig régen vásároltam ott, és ahhoz képest egyáltalán nem néznek ki jól a cuccok, és nem is tartósak.


A H&M szerintem nem drága, egy felsőért 1290 forint (a basic darabok egész évben ennyibe kerülnek) szerintem nem számít soknak, mondom ezt úgy, hogy abszolút nem dúskálunk a pénzben. A minőségével nem mindig vagyok megelégedve, de kezdem megszokni, hogy már csak kevés helyen van tartós ruha. De szerintem ez tök emberfüggő, én a Pimkie-t sem tartom drágának, bár tény, hogy én addig keresgélek, amíg nem találok valami olcsó/akciós, de imádnivaló ruhát.

2012. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!