Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire drága boltnak...

Tényleg ennyire drága boltnak számít a H&M?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy melyik a jobb a Zara vagy a H&M. És egy csomóan írták, hogy a H&M drága nagyon. Én ezen meglepődtem, mert nekem a drága boltról a Zara, Mango, Pimkie meg az ilyenek ugranak be. A H&M, Takko meg még talán a New Yorker szerintem a legolcsóbb ruhaboltok közé tartoznak. Vagy vannak olcsóbbak? És melyik boltok azok? (Nem turkálókra gondolok.)

2012. aug. 16. 11:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
19es valaszolo, nem a kerdesre adott valaszt:D a vesszok meg le vannak szarva!;)
2012. aug. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Drágább, mint a Cosmos City...
2012. okt. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest,hogy milyen , szerintem drága. Párszor benéztem nem vettem semmit , mert kicsi a választék és annyi pénzért már majdnem normális cuccokat is kapni (levi's,mustang,wrangler,devergo,gas,) és azért ezek egy szinttel magasabbak minőségileg meg úgy amúgy is , árban mégsem kerülnek 2x annyiba mint az ilyen H&M-es divat hülyeségk. Összességében azt mondom,hogy ahhoz képest,hogy milyen,ahhoz képest igenis drága.
2012. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

A levis azért jóval drágább

H&Mbe egy gatya 10-13ezer

Levi's 20-30ezer

poló 2-3ezer - Levis 10ezer

2012. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
42%
van nem 1 levi's gatyám és ki lehet fogni olcsóbban is! Pl. 2 éve sikerült vennem egy 501-est 14 ért!! Szóval nem sokkal drágább , és 1000x jobb
2012. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%
jah még van devergo pólóm 5 ezerért (szintén akció) és levi's teniszingem 7 ezerért. Előző voltam.
2012. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem inkább a Zara a drága.Egy rendes pólóért 9000 ft?Vicc..
2014. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!