Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire drága boltnak...

Tényleg ennyire drága boltnak számít a H&M?

Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés, hogy melyik a jobb a Zara vagy a H&M. És egy csomóan írták, hogy a H&M drága nagyon. Én ezen meglepődtem, mert nekem a drága boltról a Zara, Mango, Pimkie meg az ilyenek ugranak be. A H&M, Takko meg még talán a New Yorker szerintem a legolcsóbb ruhaboltok közé tartoznak. Vagy vannak olcsóbbak? És melyik boltok azok? (Nem turkálókra gondolok.)

2012. aug. 16. 11:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
H&M drága? akkor menjetek be egy Tommy Hilfigerbe akkor azmi:D?
2012. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11-es,sok a csóró Magyarországon sajnos...,ez van:/
2012. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
56%

A H&M egyáltalán nem drága, kb egy árban van egy takkoval csak sokkal jobbak a ruhák. én szinte minden ruhámat ott veszem nagyon imádom,a legjobb üzlet

13/L de a 18 éves nővérem is szeret ott vásárolni mert nem drága és nagyon jó minden

2012. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
A h&m kur*ára nem drága:) szerintem nem draga semelyik amiket itt felsoroltatok:) bskban szinte mindig van valami learazas<3 pulland bearbe nem nagyon szoktam talalni semmit, de szerintem az is simán megfizetheto stradi is egy arba van a bskval:) meg a zara is;) new yorker pedig szinte a legolcsobb:) a takko szerintem gagyi... ja es en az abercrombiet is imádom, bár az nem szamit olcsonat:), de nem baj nekem:) a drágárol nekem a világmárkák jutnak eszembe---> d&g, chanel, dior, stb. stb.
2012. aug. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
84%
Most vagy én élek rossz bolygón vagy ti, de a Zara kifejezetten drága üzlet: farmerdzsekiért 23 ezret kérni???? Egy felső 3-4-6 ezerért? Ez bizony drága. Én nem tudom, ti ki pénzét költitek, de ilyen drága holmit nem engedhetek meg magamnak.
2012. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14es te hol veszed az abercrombiet? itthon nem igen lehet kapni, 2 boltot tudok ahol tartanak.Na meg persze az ilyen olyan ködös források mint pl. a Vatera ahol nagy esélyel hamist kapsz.
2012. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
En külföldröl szerzem:) (nem hamis)
2012. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hat ez van, valaki megteheti valaki nem... Szeeintem nem.draga ez az en velemenyem es ennyi;)
2012. aug. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 laci911 ***** válasza:
35%
Nekem az a véleményem ,hogy a zara bershka pbr ugyan az ugyan az a valalat csak más embereket céloz meg ennyi a téma én már vettem.tőlük polot 1000ft ért is ami elég jó mert hasznaltan is kb ennyi ha valfaról veszed hermes and maricius az szerintem nagyon sablonos szinte minden 3. Embernek az van ha basic et nézzük azz minden 2. Nak férfi letemer azt kell mondjam ,hogy ezekek a boltok szarok az értelmes termékeket amit megkerelanak az anemhozzák be M o ra mert nem fogjâk megvenni...sajnos a minőséget meg kell fizetni...ezellen nem lehet mit tenni
2012. aug. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó,nem tudom honnan vagy miről írtál de legalább a vesszők használatát elsajátíthatnád, mert ez így nagyon összevissza.
2012. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!