Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FILA szakdolgozat, segítenél?

FILA szakdolgozat, segítenél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy mindenkinek tele van a hócipője a FILÁS kérdésekkel, de a segítségeteket szeretném kérni.Szakdolgozatot írok a FILA táska jelenséggel kapcsolatban. Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ciki-e, avagy sem, hanem arra, hogy vásárolnátok-e MÁS FILA terméket azok után, amilyen ellenérzést váltott ki az emberekből a pontgyűjtő akció. Magyarul megbukott-e az egész márka, vagy még újraéleszthető. Kérlek őszintén válaszoljatok, és írjatok nemet valamint életkort is. Előre is köszönöm szépen!

2012. aug. 25. 15:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ha látok valami cuccot, ami nagyon tetszik, és egyből beleszeretek, akkor nem számít a márka, de egyébként nem. Igaz, amit eddig láttam tőlük, nem nyerte el a tetszésem, pontgyűjtő ide vagy oda.
2012. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Megírnád a nemed és a korod?
2012. aug. 25. 15:48
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

Semmi gond a többi FILA cuccal, csak azokkal, amik a pontgyűjtő akcióban szerepeltek:D Ugyanúgy látok mindenkin FILA cipőt, és az nem ciki..csak tegyünk már az egyediségért, könyörgöm, és ne hordjuk azt, amit mindenki más:D

15/l

2012. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Nem vásárolnék. És nem az ellenérzés miatt, hanem azért, mert eredeti áron drága. Az akcióban megérte megvenni, nem is néz ki rosszul. Tehát a praktikum játszott szerepet a vásárlásban, nem a trend. Tehát számomra olyan volt, mint egy no name cucc, nem a márkája miatt vettem meg, hanem az ára miatt. Nyilván sejthető volt, hogy a minősége sem annyira rossz. (42/N)
2012. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem online kérdőívet csinálj a témában és azt küldd szét az ismerőseidnek. Ide nem tudod kitenni, próbáltam hasonlót... :P

Amúgy nem kéne semmilyen Fila táska ezek után, se semmilyen termék. Alapból nem szeretem, ha minden 2. emberen azt a cuccot látom, ami rajtam van, tudom ez a mai világban kicsit blőd, de így a fila kapcsán érthető szerintem. Ja, egy vicces sztori. Fősulira menet és hazafelé számoltuk, hogy amíg beérünk (pár metrómegálló és egy rövid, 5 perces séta kb) alatt hány filatáskát látunk az utcán, mikor ment ez az őrület. Nem egyszer 100 fölé jutottunk, csak egy irányba...

22/L

2012. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

15:52-nek

Több vasat tartok a tűzbe, kérdőívem is van, de köszönöm szépen a segítséget.

2012. aug. 25. 15:58
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez a témád, akkor az nem semmi, érdekes témának tartom én is. Társadalmi szempontból is érdekes lenne boncolgatni (csordaszellem, az akció varázsa...stb.). Egyébként engem nem befolyásolna a vásárlásban. Az egy táska volt, amit amúgy nem vettem volna meg soha. De például miért ne vennék meg ettől egy Fila cipőt? :D A márkának nyilván nem tett jót, ez meg már marketing...(24/F)
2012. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok nagy márka-fan, de ha látnék egy olyan FILA-s cuccot, ami tetszik, és lenne is rá pénzem, akkor a "jelenségtől" függetlenül megvenném, ez nem befolyásolna. 20L


Egyébként szociológusnak tanulsz?

2012. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

nos a válaszom: nem vásárolnék.

hogy miért?- azért mert nincsenek jó tapasztalataim ezzel a márkával kapcsolatban. a pontgyűjtő akció során nem vásároltam semmi terméket, de elég volt azt látni, hogy sz ismerősöknek pár hónap alatt, hogy ment szét az "akciós" táskájuk.

nekem Fila tornacipőm volt csak. hát sokat mondok ha 3 hónapot bírt. a minőségével van bajom, nem azzal ahogy kinézett, mert maga a cipő tetszett, csak rossz volt azt látni, hogy megvettem x ezer forintért, hogy jó ez talán többet fog bírni, mint a silányabbnak kikiáltott, erre ugyan annyit vagy még kevesebbet bírt.

de leszögezném: a márka igazából sosem érdekelt, azt a tornacipőt is csak azért vettem meg mert nagyon tetszett, és azzal is ugyan úgy megjártam....

19/L

2012. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tényleg erről írok. Érdekes, de nem egyszerű. Sajnos Fila részről piszkosul elzárkóznak a témával kapcsolatban. Egyébként közgazdásznak tanulok, a szakdolgozatom témaköre marketing.
2012. aug. 25. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!