Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AA kosaras melltartót hol...

AA kosaras melltartót hol árulnak? Neten, boltban? Hol?

Figyelt kérdés
Én A kosarast hordtam eddig, de ha oldalról nézek a tükörbe akkor belátni a melltartóba, nem túl jó így, zavaró. Valaki segítsen hol találok AA-sat?
2012. aug. 26. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tescoban vannak AA-sok. Lehet hogy az meg kicsi mert ott tényleg kicsik. Gyerek résznél vannak egész picik is amik gyerekeknek(!!) vannak... Elszomorít hogy 5 évesnek is készül, de ha nekik van te is biztosan találsz:)
2012. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz,Budaörsön van egy pici fehérnemű bolt,ott is szokott lenni, vagy ha épp nincs,akkor renedlésre hoznak.
2012. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90 AA melltartó kellene, igen, tudom, hogy kicsi a mellem, igen, tudom, hogy széles a mellkasom, igen, tényleg ilyet szeretnék. Hol találok? (Egyelőre sehol.) Előre is köszönöm.
2020. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaki?
2020. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában az About Younál előfordulnak AA-s melltartók, 90-es körmérettel is szoktam látni. Jó drágák, de néha beruházok egyre, hogy legyen egy normális darabom. Egyébként nekem azt tanácsolták, hogy vegyek eggyel kisebbet, mint ami kellene és használjak hozzá melltartó hosszabbítót. Tehát nekem pl. 80AA-s kellene, de ha találok máshol 75A-sat, és kitoldom hátul, akkor a 75A-s is hordható. (Itt találtok egy jó kis táblázatot, hogy adott melltartóméretet melyik másikkal lehet szükség esetén kiváltani: [link]
2021. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!