Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék mindig csinos...

Hogyan lehetnék mindig csinos és vonzó?

Figyelt kérdés
barna haj, barna szem,161 cm, 60 kg, nagy mell, nagy fenék, oldalhusi, szép derék, rövid lábak... átlagos vagyok. elkezdem az őzi-téli ruhatáram kiépítését, de örülnék néhány tanácsnak. nem szeretem az ilyen 20 cm-es magassarkúkat, főleg azért, mert cikinek tartom, ha vki nem is tud menni benne, mégis mindenhez hordja (márpedig én nem akarom kitörni a nyakam:). légyszi,segítsetek!!!!!!!!!:)
2012. szept. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18
2012. szept. 11. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb a harmónia. A kevesebb néha több elvet is szeretem. Ha a kiegészítők hangsúlyosak, akkor az öltözék semleges, egyszínű, ha a lényeg a ruhán van, a kiegészítők legyenek egyszerűbbek. Szerintem akkor csinos valaki, ha ápolt és rendezett. Legyen tiszta a hajad, körmöd, ha sminkelsz, azt is tedd igényesen, igyekezz nem elkenni. Azt gondolom meg sem kell említenem, hogy mindig az alkalomhoz illően kell öltözni-sminkelni. De az egyik legfontosabb, hogy Te érezd jól magad a bőrödben. Ha ruhát vásárolsz, a próbafülkében mindig mozogj egy kicsit, hogy biztos jó-e, nem vág be sehol stb. Soha ne vegyél meg semmit, ami ugyan szép, de nem kényelmes ill. nem érzed jól magad benne. Mindent tudni kell hordani, és ez nem csak a magassarkúra vonatkozik. (Pl, ha te nem érzed jól magad teszem azt, nagyon rövid szoknyában, akkor ne hordd, mégha istenien áll se.) Ha sminkelni akarsz, nézz körül a neten, rengeted beauty blogger és youtube-os videó foglalkozik sminkeléssel (meg mással is, nem árt őket figyelni:D), gyakorolj, próbálgass, hogy megtaláld a hozzád legjobban illőt. Sok sikert! :D
2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!