Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a stílusomon! Dögösebb, nőcisebb szeretnék lenni! Hogy csináljam? Mostani stílusomról:kép alul.

Figyelt kérdés

nem tudom, jó alapanyag lennék?


[link]


2009. júl. 29. 22:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem értem miért irja mindenki azt bele, hogy magasarkú. Szerintem egy nő ugyis lehet nőis, hogy egy csini topánkát vagy egy szexi lapostalpú cipőt felvesz.:)Igaz énis imádom a magasarkúkat de hidd el, hogy azt meg kell szokni és tanulni kell benne menni mert csak kiröhögnek ha úgy mész benne mint egy részeg.xD Nah szóval szerintem szép lány vagy legyen egy kis önbizalmad:) Egy kis smink, a haj belőve (szerintem festesd be vagy melír) és minden rendebn lesz. Egy csini feszűlős koptatott csőszárú farmer egy rövidszárú converse cipő és egy csini top egy csini övvel csodákra képes:) hidd el nekem is igy van:) csaka zért mondom:) reméem tudtam segiteni!!
2009. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
igen tudtatok segíteni, mindenki! köszönöm! Magassarkúban tényleg meg kell tanulnom újra járni:) egy kicsit bátrabban fogom összeválogtani a ruháimat és frissítem is!
2009. júl. 29. 23:13
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem nevetséges a zines kiegsészítp, ha nem tulzod el, én sem vagyok harsány csajszi, de egy csini rucival egy hozzáillű szinű hosszu lánc ( tudod mit kétszer kell tekerni) tök jol néz ki és feldobja.

Akor máe nem kell szines füli...lánc magában elég..mert azt előbb látják mint kezed, de ha sokallod, karkötő is elég...

vagy akkor vmi fémszerű, nem műanyag

2009. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23:06-os vagyok! Nekem is nagyon kicsi a mellem és mondjuk rá, hogy nagy a fenekem. Amióta lefogytam egy kicsit már nem annyira, de elotte nagyon nagy volt... Engem nem zavart, csak akkor kezdett el idegesíteni, amikor megjegyzéseket tettek rá! és képzeld, akkor is tudtam nöiesen oltozkodni és most is! Nem attól fugg, hogy milyen kicsi vagy nagy a melled, hidd el!
2009. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az alakod teljesen jó, van szép derekad és csípőd is, a lábaid is formásak, meglátszik a futás!:-)

Először is szerintem csak szépen fokozatosan haladj, próbáld meg kitapasztalni, hogy mi tetszik és mi nem.(Ezen azt értem,hogy ne vásárolj hirtelen össze mindent.)


Nem tudom a sminkeléssel,hogy vagy, de szerintem egy igazi nőnek alapvető kellék,de azért ne feledjük,hogy a kevesebb néha több(!) persze van aki a természetességet szereti smink nélkül, ha megvannak ehhez az adottságai, akkor ő úgy is lehet gyönyörű!


Szerinem vegyél:


ha nem vagy a smink ellen->>>1. Szempillaspirált.(Ezen a téren édesanyámmal nagyon sokat kipróbáltunk már, és a drága termékek nem garantálják a minőséget is.Mi a Rimmel Waterproof(vízálló)Extra Super Lash-t használjuk, és egyáltalán nem drága, Dm-ben lehet kapni, kb. 800 Ft.)


ha nem vagy a smink ellen->>>2. Fekete vagy egy számodra tetszőleges színű szemceruzát(Én a szintén Dm-ben kapható S-he stylezone fekete szemceruzát használok, hiszen ez mindenhez illik.Ez sem drága, pár száz Ft és sokáig elég.)


3. Egy nőiesebb cipőt, amit ünnepélyesebb alkalmakra is felvehetsz.(Szerintem fekete, hiszen az is mindenhez és mindenhova illik.)


4. Ruhákat.:-)) (Nem feltétlenül kell rögtön szoknyát felvenni, ha nőiesebb szeretnél lenni, egy csini gatya néha sokkal jobb, és kényelmesebb is, de elengedhetetlen, hogy jól érezd benne magadat.Nem feltétlenül kell márkásnak lennie, de azért figyelj, hogy ne legyen bóvli,és csak azt vedd meg amit úgy is érzel, hogy hordani fogsz.)


Kezdetben szerintem ennyi elég.Szépen haladj fokozatosan!:-)Ha szeretnél használhatsz még körömlakkot, parfümöt stb. ezt már te magas is fogod tudni!:-);-)) DE(!) vigyázz: ne vidd túlzásba, hiszen ahogy már mondtam a kevesebb néha több.


Még a végén eszembejutott, hogy egy új frizura is lehet jó lenne, bár én inkább növeszteném(most én is ezen vagyok) a hajadat pedig ne égesd hajvasalóval, én is ezt tettem 2 évig, de a természetesen hullámos és göndör haj szebb, később te is rájössz!


És a legeslegfontosabb: fogadd el és szeresd önmagad, hiszen amíg te nem tudod, más sem tudja!

Kapcsolódj ki, töltődj fel energiával, merj bízni magadban!


Remélem tudtam segíteni, bocsánat, ha kicsit kesze-kusza lett, de már lassan hajnali 1!:-)

2009. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szép vagy! Először is szeresd magad, légy magabiztos! Ez kell a jó kisugárzáshoz! Sminkelj, menj el fodrászhoz, vegyél új ruhákat, és tisztázd le magadban, hogy megváltozol! Sikerülni fog, minden adottságod megvan hozzá!
2009. júl. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is tök jól nézel ki.Igaz, az arcodnál egy kicsit homályos a kép..de minden esetre jó alakod van.

Szerintem:-Szolárium vagy napozás

-Új frizura(én azt mondanám, hogy inkább göndöritsd be a hajad, mint hogy vasald.

-Egy-két csinosabb ruha

És nagyon jó lesz:))

2009. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csinálj vmi új frizurát, vagy vasalt, vagy hullámos/göndör az sexi :) Hordj magassarkút, csini toppot, és kiegészitőt, az nagyon fontos és feldob :)
2009. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs gond a külsőddel, csak egy kis stílusváltáson kell átesned :)

Amúgy a fotón már akkor másként mutatnál, ha egy kicsit féloldalasan állnál, és csípőre tennéd az egyik kezedet. Ha ránézek a képedre, egyből az jut eszembe, hogy bizonytalan vagy, félénk, és elégedetlen. Ezt a képet a fotókon a beállással tudod megváltoztatni :)


Az alakoddal tényleg nincs baj. Magas vagy és légies, fő erősséged szerintem a karod- és a lábad formája.

Te egy igazi Hófehérke vagy: sötét haj, és porcelán bőr. A bőrszíned hideg rózsaszínes tónusú, így a hideg árnyalatú színek állnak majd jól neked.

Egyébként tényleg napozhatsz, vagy szolizhatsz egy kicsit, de így is szép vagy.


Ha nőiesebb szeretnél lenni, akkor először is el kell felejtened a hátizsákot :) Vannak szuper pakolós táskák, amkiet kézben tudsz vinni, vagy nagyon jók az oldalra vetős táskák is (na nem a szimatszatyor jellegűek :) )

A sportcipőt cseréld le egy szép szandálra (lehet akár teljesen lapos talpú is, mert a magasságod megengedi. Csak ne barnát válassz, hanem feketét, vagy etnikus kéket). Nagyon szépen kiemelik a láb formáját azok a lábbelik, amik elől, a nagylábbujjnál nyitottak. Ezeket még ősszel, napsütéses időben is simán felveheted. A sarokméret a te dolgod, de egy pici sarka mindenképpen legyen, bármennyire is dicsérik a teljesen lapos talpú balerina cipőket, egyáltalán nem nőies benne egy nő járása.

Egy csinos farmer nadrág mindig jó befektetés! Egyenes szárút vegyél, a trapéz erősít. Ja, és ne combban koptatottat, az erősít (ez látszik a fotódon is egyébként).

Szoknyát én egybe ruhát is nyugodtan felvehetsz, mert nagyon csios lábikód van :)

Ha nem akarsz egyből fejest ugrani, akkor válassz egy térdig érsző, könnyű anyagból készült szoknyát, Vagy merevebb anyagból készültet is lehet (ezt télen is hordhatod csizmával), csak akkor A-vonalú legyen, hogy korrigáld a fenekedet :)

Ha bátrabb vagy (vagy leszel) akkor bepróbálkozhatsz egy sötétkék(!) farmer miniszoknyával is, ezt is hordhatod télen harisnyával és csizmával.


Felsők közül mindenképen olyat vagyél, amiben megmutatod a karodat. Amit a képen viselsz, azért nem jó, mert nem szép benne a dekoltázsod. A nyakad hosszabbnak tűnne, éa a melled szebbnek, ha egy V-nyakkivágású felsővel próbálkoznál :) Próbáld ki, csináljatok egy képet úgy is! Meglátod, sokkal jobb lesz a végeredmény :)


Na a színek. A te bőr- és hajszínedhez a hideg színek állnak jól. Ez nem feltétlenül csak a kéket és a zöldet jelenti! Pl. a hátizsákod vállpántja egy hideg árnyalatú piros, és szuperül mutat rajtad! Szinte vibrál együtt a sötét haj, a fehér bőr, és a rikító piros! Nagyon jó!

Aztán választhatsz hideg rózsaszínt (sötétrózsaszínt, mert a világos sápasztana).

Ez, ami tuti jól áll, de írd be a google-ba, hogy tél típus, és egy csomó színtippet kapsz majd :)

Én ősz típus vagyok, szóval a teljes ellentéted, így csak a tutit írtam le :)


A google-ebn egy csomó sminktippet is kapsz majd, ha kidobja a tél típus találatokat :)

Egyébként neked asötét és a világos smink is jól áll, ami tuti üt: az a vörös rúzs! Igazi díva lennél, pont mint Dita von Teese, vagy Liv Tyler! :)


Ne félj váltani és változtatni, hidd el, jobban fogod érezni magad :)

Legyél bátor, és mutasd meg az igazi Hófehérke szépségedet ;)

2009. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi nektek! Jobban is érzem magam!
2009. júl. 30. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!