Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék változtatni a...

Szeretnék változtatni a stílusomon! Dögösebb, nőcisebb szeretnék lenni! Hogy csináljam? Mostani stílusomról:kép alul.

Figyelt kérdés

nem tudom, jó alapanyag lennék?


[link]


2009. júl. 29. 22:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

alakkal semmi baj, szerintem egy ennyi idős csajnak ez ideális alak...hordj inkább színesebb cuccokat, ne feketét!

a magassarkút én is javaslom, és azért tényleg azzal kezdd, hogy elfogadod magad mert szerintem egyébként jól nézel ki csak kicsit fel kell dobni az egészet...

2009. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Alakod természetesen jó hozzá össze állítottam neked pár képet amivel nőiesebb lehetnél felsőről az a véleményem, hogy jobb lenne ha nagyobb lenne a kivágás attól mindjárt nőiesebb alakod lenne!

Pl: [link]

Nadrággal szinte semmi baj ha szeretnél hordhatsz csőszárút akár trapézt persze a kettő közötti is megfelel vagy a szoknya. Mind a 2-ről találtam neked képet:

Szoknya: [link]

Nadrág:

[link]

A cipőd lehetne magas sarkú valami szép elegáns mégis hétköznapi nekem ez a választásom:

[link]


Remélem tetszettek amiket belinkeltem persze nem pont ezeket a ruhákat kell megvásárolnod hiszen ezek elég drágák és lehet nem is olyan jók meg veheted őket máshol is mert az ilyen stílusu ruhák jól állnak neked ezért választottam ezeket.Sok szerencsét

2009. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm köszönöm! Annyira jók ezek a rucik!:) Már be is szereztem pár színes, nőies darabot! És jól állnak:) köszi nektek!
2009. júl. 31. 11:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!