Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti rendelnétek kínából ilyet?

Ti rendelnétek kínából ilyet?

Figyelt kérdés

[link]


6 ezer forintért adják és ez az amivel MINDEN lopásgátlót le lehet szedni.


Arra gondoltam hogy beleteszem valami kis kameratokba, és megveszek magamnak pár olyan darabot vele, amit eddig nem tudtam.


Persze nem akarok a dologból rendszert csinálni.


2012. okt. 9. 21:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"bocsánat, de remélem, hogy nem fog működni, és beégsz vele. más emberek hónapokat dolgoznak azért, hogy megvegyék a kiszemelt dolgot, te pedig rendelsz ilyet 6 ezerért, ahelyett, hogy azt a 6 ezret félretennéd és gyűjtenéd. gusztustalan!"


Ne haragudj, de átgondoltad, hogy mit is kockáztatok ezzel? Le is bukhatok vele aminek nagyon komoly következményei lehetnek. Nem poénból csinálom, és ne hidd azt, hogy móka és kacagás lesz....

Szerintem gondold át mégegyszer, hogy miket ócsárolsz. Fogadjunk te simán kihoznád a cuccokat, ha nem lennének áruvédelmi eszközök. Nos én csak levenném őket. Ugyanaz.

2012. okt. 10. 12:49
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hoznám ki, ne indulj ki magadból. Hú, megsajnállak, a végén még lebuksz, jaj te szegény.
2012. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy. Ha nem tudod megvenni a drágább ruhákat, akkor vegyél olcsókat (pl. turiban). Szegény eladóval fogják megfizettetni a kárt. Remélem ha megveszed lebuksz és följelentenek! Senki nem fog a hülye indokaid miatt sajnálni, a lopás az lopás, akárhogy magyarázod!
2012. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mindjárt megsajnállak..
2012. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gerinctelen vagy. Más megdolgozik érte, kispórolja magának, hogy megvehesse azt az áhított ruhát, te meg ellopod. Majd szerencsétlen eladón fogják elszámoltatni, mikor nincs is hozzá köze. Szánalmas nyomorék... Remélem kamu vagy lebuksz majd.
2012. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem fogják az eladón lehúzni, főleg egy hervisben pl...
2012. okt. 13. 16:39
 17/18 A kérdező kommentje:
Én viszont fogdába is kerülhetek és meg is bukhatok az egyetemen emiatt, szóval ne az eladót sajnáld..
2012. okt. 13. 16:39
 18/18 anonim ***** válasza:

"Én viszont fogdába is kerülhetek és meg is bukhatok az egyetemen emiatt"

A te bajod. Mi a f.sznak keresed a bajt?

Nem kell lopni, és így nem kerülsz fogdába.

2012. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!