Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány denes az igazán vastag...

Hány denes az igazán vastag harisnya, amit ősszel/télen is lehet hordani?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
300 den-es harisnyát ősszel télen hordhatsz
2012. okt. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet kapni 300 denes nylon harisnyát, és milyen márka? Nekem ilyen nagyon kéne! :)
2012. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
300 denest még nem láttam sehol! A max az 120 vagy 150 denes volt!
2012. nov. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És olyat hol lehet kapni? Milyen márkájút keressek?
2012. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezeknek a nagyon vastagoknak nincs márkájuk. Olyan helyen árulják, ahol kínai cuccok vannak. A 100 denes van Gabriella gyártmányúból vagy a Glamour -ból van még azt hiszem 80, 100, 120 és 200 denes. Ezek lengyel és olasz márkák, kicsit jobb minőségűek, mint a kínai, és többféle színben is kapható, nem csak feketében!
2012. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Közben találtam 300 és 500 denest is. :) Ezeknek vajon milyen lehet az anyaguk? Nekem mindenképpen nylon kell, mert azokat szeretem. Legjobb lenne, ha kívül minél csúszósabb lenne az anyaga, hogy a szűk csőgatya könnyen rámenjen. A tapadósabb anyagú nem jó, mert akkor mire a feszülős csőnacit felveszem, teljesen összegyűrődik és nyom, kényelmetlen.



500 denesek:


Gabriella 8390 Arctic 500 harisnya (90% poliészter, 10% elasztán):

[link]


Gabriella Arctic 500 leggings (90% poliészter, 10% elasztán):

[link]



300 denesek:


Katia Alaska 300 den női harisnya (80% poliamid, 20% spandex):

[link]


Bellissima Pantacollant K2 300 den (85% poliamid, 15% elasztán):

[link]


BC Noemi 300den cicanadrág (95% poliészter, 5% elasztán):

[link]


Katia Canada Pile seamless leggings - 300 den (80% poliamid, 20% elasztán):

[link]


Katia Canada Pile 300 den-es cicanadrág (85% poliamid, 15% elasztán):

[link]



Nagyon köszönöm, ha tudsz segíteni az anyagválasztásban. :)

2012. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor vegyük sorba:


- A két Gabriella 500 denes ugyanaz az anyag, csak abban különböznek, hogy az egyik normális lábfejes harisnyanadrág, a másik pedig leggings.


- Ha a Gabriella mellett döntesz, akkor itt sokkal olcsóbb ugyanaz a termék: (2,050 helyett 1,795)


[link]


- Télen én nem szeretem a lábfejnélkülit, mert zoknival idétlenül néz ki. Ha mégis leggings-et húzok télen, akkor alá veszek egy normál harisnyanadrágot.


- Télen már szerintem túlzás a harisnyanadrág+leggings+nadrág kombináció, bár egy barátnőm aki kint árult a karácsonyi vásárokon mindíg rétegzett és 4 volt a rekordja! Szóval ha fázós vagy, akkor inkább ez, mint egy komoly betegség!


- A Katia Alaska, a Bellissima Pantacollant, a BC Noemi és a Katia Canada a leírás alapján mind olyan, hogy belül bolyhos, kívül sima. Azaz két rétegű. Úgy van kötve, hogy különbözik az anyag textúrája. Nekem ez nem jön be egyrészt a leggins miatt, másrészt szerintem túlságosan is vastag. Ha soha nem kell levetned a cipőd és nem idegenkedsz a zokni viseléstől, akkor lehet, hogy nadrág alá elmegy, de szoknyával én nem hordanám!


- Télen szerintem a legjobb a 60-80-100 denes microfibra amit itt:

[link]


és itt:


[link]


találsz!


Remélem tudtam segíteni!

2012. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszi a sok hasznos ötletet és linket! :)


De amiket linkeltem, mindet csőfarmer alá szeretném felvenni, a leggingseket is!


100 denes nylonharisnyáim, és nylon legginseim régóta vannak nadrág alá, de nem elég meleg ha hidegebb van. Ezért szeretnék minimum 300-500 denes nylonharisnyákat, és nylon leggingseket is venni. Szintén nadrág alá kéne. Mindenképpen csak nylonban gondolkozok, a pamutot nem szeretem. A nylon sokkal kényelmesebb, kellemesebb a bőrömnek. :)


Szerinted amiket linkeltem, mennyire csúszós/tapadós anyagból készülnek, magyarul mennyire könnyű felhúzni rá a csőnacit?


A Gabriella 500 denesek nagyon szimpik, köszi az olcsóbb linket is. Ez a microfibra anyag milyen? Mennyire tapadós? Könnyű ráhúzni a csőnacit?


Köszi előre is a segítséged! :)

2012. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire könnyű felhúzni, mert:

1. nem hordok ilyen dupla rétegűt

2. nem hordok csőnacit


A kettőt együtt meg végképp nem!

Egyébként nagyon egyszerű: vegyél egyet, és próbáld kii!

2012. nov. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!