Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ma egy átlagos 14 éves...

CuteLady kérdése:

Milyen ma egy átlagos 14 éves lány?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
Ím itt vagyok én. Ohigen. Ennyi vagyok, igen. Szűz vagyok, de tudom magamról hogy biszex, amit be kell vallanom az eején azt hittem elájulok amikor rájöttem, de anya azt mondta nem kell ezen törnöm magam, előfordul. Mert az anyám nevelt, de rendes. Festem magam, nem mint egy oltári nagy ribanc, de smink nélkül is többnek nézek ki mint amennyi vagyok, és a kortársaim nagy része is. Nem hiszem hogy nőni fogok többet (remélem) és azoknak akik a semmi mellüket kirakják üzenem hogy szánalmasak, viszont bocsi, de ha magas vagyok vékony és d-s mellem van, hát mondd hogy könnyű ruhát találni. Voltam már részeg, igazi buliban még nem voltam, Cigiztem egyszer kiváncsiságból. De mivel az ország legjobb sulijába járok, szerintem nem fikázhatnak nagyon az emberek. Mert viszem valamire. Azok akik 14 évesen részegeskednek a tanulás helyett(mert nem mondom hogy könnyű itt, sokat tanulok és nehéz tartani a szintet egy ilyen versenyistállóban, mint a fazekas) azok szánalmasak, igen. De attól hogy valaki kamasz, nem kell lepontozni.
2013. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
ribancosan öltözik meg viselkedik, minden hétvégén piál, szexel, flegma majdnem mindenkivel, agyon van sminkelve, és állandóan fotózza magát....persze vannak kivételek :D
2013. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Na azert az tulzas amit itt sokan irnak. Lehet hogy vannak koztuk olyanok, akik cigiznek, ribncosan oltozkodnek, stb. de vannak kivetelek. 14 eves vagyok en is, es egyaltalan nem vagyok ilyen. Azert, mert vannak ribncok, nem kell elitelni azt is, aki normalis.
2014. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Átlagos 14 éves lány: Fent van szinte minden közösségi oldalon, szeret rövidnadrágot és szoknyát hordani, csoportosan jár vécére, van egy szerelme (vagy "szerelme", részletkérdés), fel tudja sorolni melyik ruhadarabját honnan vette, visel valami lájtos sminket és nagyon törődik a kinézetével. Ha valaki megpróbálna kijavítani, hogy "nem, egy tizennégy éves lány r*banc!!!!", akkor elárulom: én is tizennégy éves vagyok, és azt hiszem jobban ismerem a saját korosztályomat. Egy átlagos tizennégy éves lány az eddig idekommentelők nagy többsége, aki mélységesen elhatárolódik az "átlagos" sminkelő tinip*csáktól, és nem is veszi észre hogy igazából nem is az az átlag.
2014. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
57%
Én egy 14/L vagyok. Könyveket olvasok, nyelvvizsgám van és ötös tanuló vagyok. Egy barátnőm sem cigizik vagy iszik, de ez nem azt jelenti, hogy nem hülyéskedünk és engedjük el magunkat, csak tudjuk hol a határ. Olyanokkal egyáltalán nem barátkozunk akik így viselkednek. Rossz érzéssel tölt el amikor kijövünk az iskolából és látjuk az évfolyam társainkat (8.-os) csoportosan rágyújtani és hogy az összkép tökéletes legyen toldjuk meg egy pár energia itallal. A tanároktól nem várhatjuk el, hogy leállítsák őket, miközben egy méterrel arrébb ők is ugyanazt teszik. Szerintem az olyan dolog mint a dohányzás, pótcselekvés. Úgy érzik ettől mihamarabb felnőnek és komolyabban veszik őket, ráadásul csapatosan milyen "menő". De nem feltétlenül a mai gyerekek a rosszak, mert a szülőktől látunk mindent. Sokaknak a családja észre sem veszi hogy egy doboz cigivel kevesebb van. Azért nyugalom, vannak még rendes lányok, csak kihaló félben.
2015. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ismerek egy 13 éves lányt, aki sztriptíz edzésre jár :D
2016. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
14 eves lany vagyok. Palim nem volt meg a testalkatom miatt de a barataim azt mondjak h ahhoz kepest szep vagyok es jol oltozkodom. En szempillaspiralt hasznalok a suliba hetvegen csak akkor festem magam ha megyunk valahova es meg a dzrmoldokom festem ki mert kicsit olyan mintha kopasz lenne, es neha natur ruzs hasznalok. Rn cigiztem mar tobbszor is a barataimmal buliba meg nem voltam . Tehat ilyrn 16+ stb. Szilveszterkor ittam egy pohar pezsgot mamamekkal es neha alkohol mentes sort. Nalam inkabb a cigi a baj. Mert nem vtam meg soha reszeg nem is akarok lenni es nem akarok raszokni a cigire de baratnoimmel kb 2 havonta 1× varosba vagyok es olyankor max 2 szalat elszivok. Amugy sporltolok heti 3x es 4-5 tanulo vagyok. De tobb az 5 os tantargy mint a negyes.
2018. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!