Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintettek a gumicsizma ciki?

Emilii kérdése:

Szerintettek a gumicsizma ciki?

Figyelt kérdés

''divat gumicsizmára gondolok''

Ma elmentem benne suliba és kaptam megjegyzéseket és az utcán is.


2012. nov. 8. 18:00
1 2
 11/17 mmano88 ***** válasza:
Szerintem ciki. Nekem nem tetszik. Bár attól függ hány éves vagy 10-12 éveseken még nem gáz talán...
2012. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
17éves vagyok!
2012. nov. 11. 09:28
 13/17 anonim válasza:
Láttam már olyat, ami fekete és a tetején szőrös csík is volt, na az még egész jól nézett ki, mert nem vágtad le rögtön, hogy gumicsizma. Viszont ma bejött egyik oszttársnőm citromsárga gumicsizmában, és mindenki őt cikizte, mert tényleg rettenetes volt. :)
2012. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

1. Láttál már életedben egy nyamvadt csirkét az álatkerten kivül?

2. Miért kell követni a sok idióta divatját?

3. Van még 100 más dolog, ami nem ázik át :D

4. Ha az lesz a divat, hogy húzz egy szaros bilit a fejedre, és vágjál 2 lyukat, hogy kiláss, akkor te azt fogod hordani, mert sokan hordják? :D

Komolyan frászt kapok a hülye divatjaitoktól...Minek kell majmolni a sok idiótát? Egyéni stílusa nincs a legtöbb tizenévesnek, a legtöbb egy tucatáru...Egy a több ezerből...

2012. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
* állatkerten...Mielőtt még valaki azzal jönne, hogy okoskodom, és helyesen sem tudok írni
2012. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Én épp most nézegetem a gumicsizmákat, hogy hol kaphatok jó minőségűt, amit utcára is felvehetek, mert idegbajt tudok kapni, mikor esik a hó reggel, mire hazaérek, akkorra meg már átázik a csizmám mert +3°C +4°C van, és nem 10.000 Ft volt ez a "Vízálló hatású" szöveggel ellátott csizma!!!

A kritikusoknak meg annyit szeretnék mondani, hogy azért ki lehet azt szűrni, ki hord valamit divatból, és ki az, aki nem majmolja a többi trendi klónt!

Szóval ha esik az eső, akkor csak nyugodtan vedd fel, pláne, ha tömegközlekedéssel jársz suliba! :) Én feketét ajánlanék... színeset nem vennék fel.

21/L

2013. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem egyaltalan nem ciki!Lucskos idoben nyugodtan fellehet huzni, de mas idoben inkabb nem!!!Nekem is van,nagyon szeretem...

"A parasztemberek járnak gumicsizmával, amikoir sár van nem a normális emebrek. (szerintem)"

Nem az a parasztember aki gumicsizmat huz....es kulonben is ok is normalisak.Leparasztozod a falusi embert,pedig ok allitjak elo neked azt amit a polcrol leveszel.Erre nem gondolsz?!

2013. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!