Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti tudtok magassarkúban...

Lányok ti tudtok magassarkúban vezetni?

Figyelt kérdés

Van különbség magassarkú és magassarkú között ( melyikben könnyebb ,melyikben nagyon nehéz ,...stb )?????


Én 22 éves vagyok április óta van jogosítványom ,de nekem nem nagyon megy :( :( :( . Hogy tanultál meg ?


2012. nov. 23. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Magassarkúban TILOS vezetni - gondolom, ezt te is tanultad - , ha baleset ér, akkor automatikusan te vagy a hibás, még akkor is, ha csak éppen belédgurult valaki, mindkettötök kárát neked kell fizetni, söt ha személyi sérülés van, akkor is téged vonnak felelöségre ilyenkor.


Sokkal ésszerübb egy lapossarkú cipöt tartani az autóban és átcserélni, mielött nagyon ráfizetsz.

2012. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Én akármiben tudok vezetni. Magassarkúban is simán menne, pedig fiú vagyok... Rutin kérdése az egész.
2012. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Magassarkúban iszonyat kényelmetlen és veszélyes is vezetni, szóval tarts a kocsiban inkább egy lapos cipőt és vedd át amíg vezetsz.
2012. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Még sosem hallottam ezt a szankciót amit az első említett. Én eleve magassarkúban tanultam vezetni (anyukám külön kérésére tudván úgyis abban vagyok mindig :D) Jól megy, de ettől függetlenül amikor tehetem lecserélem a váltócipőmre a vezetés közben (ha épp nem sietek vagy nem hosszú csizma van rajtam)


22L

2012. nov. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem tilos magassarkúban vezetni, de tény, hogy lapostalpú cipőben kényelmesebb és biztonságosabb is. Én szoktam magassarkúban is vezetni, igaz max 7-8 cm sarokkal, ami nekem még nem jelent gondot. Mondjuk arra fel kell készülni, hogy a cipő hátulja gyorsan ki fog kopni...

Van ugyan a kocsimban váltócipő, de pl. télen amikor csizmában vagyok, vagy amikor rövidebb útra megyek nem cserélgetem.

Ha nem megy a vezetés magassarkúban, ne erőltesd, legyen inkább nálad váltócipő!

28L

2012. nov. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell megtanulni, hanem nem is szabad! Nem értem tényleg mit nem lehet ezen felfogni hogy veszélyes? Vigyél váltócipőt cseréld le, kb 2 perc...
2012. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én simán tudok magassarkúban még nem is gondolkoztam ezen, mert még soha nem volt vele problémám, nyáron papuccsal már volt mert beakadt a talpa (visszahajlott) és megcsúszott a lábam a kuplungon, de szerencsére akkor nem történt baj, de azóta nem vezetek papucsban...
2012. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Papucsban sem szabad vezetni.
2012. nov. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
én van, hogy simán mezítláb vezetek, ha pl. papucs vagy magassarkú van rajtam
2012. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
Jobb, ha tudod, hogy mezitkáb is tilos vezetni, azért is megbüntethetnek, ha elkapnak.
2012. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!