Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a fűző ugye tényleg acélmer...

Ez a fűző ugye tényleg acélmerevítős?

Figyelt kérdés

[link]

Azért kérdezem, mert egy másik oldalon drágábbak vmivel, de ez is elég megbízható oldalnak tűnik.

Ruha alatt lehet hordani?


2013. jan. 6. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, tényleg. ők gyártják, azért ennyi az ára, mert nem megy át több kereskedőn.


és igen, lehet ruha alatt.

2013. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ! :)
2013. jan. 6. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:

"igen, tényleg. ők gyártják, azért ennyi az ára, mert nem megy át több kereskedő"


Ne röhögtess már. Ez a fűző a corsets-uk.com oldal gyártmánya, rengeteg magyar és más nemzetiségű kereskedő élősködik ezen. 10 db felett olcsóbban kapják meg a fűzőket a fent említett oldalon, majd itthon ehhez képest drágábban továbbadják.


Egyébként igen, acélmerevítéses.


Itt az eredeti:

[link]


Bár lehet, hogy nem pontosan erre gondolnak, hiszen a magyar oldalon brokát van feltüntetve anyagként, az angol eredetin pedig szatén. A képen viszont a magyar oldalon is szatén anyag látható, hiszen a brokát anyag ismertetőjegye a sűrűn szőtt, részletgazdag mintázat. Mindezzel csak arra szeretnék utalni, hogy a kedves magyar másodkezű kereskedő vagy valamit nagyon elírt, vagy halvány lila gőze sincs arról, mit árul (a cím szatént, az anyagleírás brokátot jelöl meg...).


Én sokszor rendeltem már az angol értékesítőtől, elégedett vagyok velük nagyon is. Pontosak, és ha gond van a postával nagyon segítőkészek. Volt, hogy pl. az itthoni postán lenyúlták a csomagomat, mert nem elsőbbségivel kértem és szó nélkül újraküldték, valamint a pénzvisszafizetést is felajánlották. Befutott és normális árusítók, csak ajánlani tudom őket. Ellenben az ilyen szélhálmosokat, mint ez a magyar oldal, akik még a termék eredetét sem tüntetik fel, csak elítélni tudom!

2013. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem tőlük van a fűzőm, ami tényleg brokát anyag és acélmerevítős, itt szerintem csak elírták, mert a címben még szatén van írva. Nagyon segítőkészek, én imádom amit tőlük rendeltem. Különben az oldalon írják valahol, h ők készítik? Az élősködés szerintem kicsit túlzás. A legtöbb ember nem tud külföldi oldalakról rendelni, mert vagy nem ért hozzá/nem tud az adott nyelven. Itt legalább az anyanyelveden válaszolnak, ha kérdezel valamit.
2013. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Különben az oldalon írják valahol, h ők készítik?"


NÉzd, a fűzőik 99%-át a linkelt angol weboldalról szerzik be. Ők a legtöbbet Indiában gyártatják.


A "saját tervezésű" fűzők részlege is érdekes módon kb. 95%-ban egyezik a fentebb megnevezett angol oldal kollekciójával. Konrkétan darabra meg tudom neked mutatni, melyek nincsenek onnan:


[link]

[link]

[link]


Ez a 3. Emiatt a többit saját tervezésnek nevezni egyrészt hazugság, másrészt igenis élősködés, amit tesznek.


Nekem semmi bajom a kereskedelemmel, és hogy azon belül léteznek közvetítők. Egészen addig, amíg nem próbálják meg saját árúként és egyedi gyártmányként eladni azt, ami nem az.

2013. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!