Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt mindenki olyan kőgazdag,...

Itt mindenki olyan kőgazdag, hogy több tízezres parfümöket meg ruhákat vásárol? Vagy ez csak hazugság, hogy jobb színben tüntessék fel magukat? Bár ez egy anonim oldal, nem tudom, mi értelme lenne.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 13:07
1 2
 11/11 anonim válasza:
nem tudom, nekem ezek alap dolgok. minden honapban belefer valami extra kiadas, hol parfum, hol ruha, hol uj telefon, hol ez, hol az, mi olyan furcsa ebben? panelban lakok, kocsit nem tartok fenn, de kb mindenem megvan, es sosem kell feszengenem ho vegen, es a kozuzemi szamlaimon. dehat nem ez a normalis, emberhez melto elet? nehogy sajnald mar? cipobol meg letkerdes a draga, markas, mivel a kina vackoktol beteg lesz a labam, megcsak luxusnak sem mondanam. a tobb tizezres parfumot pedig evekig hasznalom. nem ertem miert akkora drama ez neked? ha nem tellne ilyesmire, akkor vennek olcsobb cuccokat, de labbelin akkor sem sporolnek, inkabb nem ennek par hetig :P
2015. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!