Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lehet az, hogy egy 17...

Mitől lehet az, hogy egy 17 éves lány nem mer "nagylányosan", a korosztályához hasonlóan öltözni mint a többi lány? (miniszoknya, kivágott felső, magassarkú) Helyette kislányosan/fiúsan öltözik, mert nem mer nőiesen öltözni.

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 17:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hány barátod volt eddig?
2010. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyi, én még 23 évesen se mertem ilyeneket felvenni, farmerban meg pólóban meg sportcipőben, tornacipőben jártam. Egy nagy lelki átalakulás kellett ahhoz, hogy megjöjjön a kedvem ezekhez a cuccokhoz (nőiesebbekhez). Szerintem idővel neked is meg fog, de amíg nem érzed úgy, hogy fel mernél venni ilyen cuccokat, ne vegyél, mert nem lenne hiteles, és sz*rul éreznéd magad bennük.
2010. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez vicc? gy 17 éves lánynak még nem kell miniszoknyában magassarkúban járnia...aaztán anyuci meg apuci csodálkozik hogy a kislányomat megtámadják, 30 éves korára kiég,és nem lesz képes egy norm. pasit találni.

egy Nő nem a ruhától nő, hanem fejben dől el

egy 17 éves lány még GYEREK!!

28/FFI

2010. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2010. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!