Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy menő 23 éves lánynak,...

Egy menő 23 éves lánynak, öltözködés szempontjából milyen színeket ajánlanátok? Linkeljetek kérlek ruhákat is nekem.

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 17:02
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én nem tudom miért vagyok itt a rossz.Ha a helyembe képzelitek magatokat és végigolvassátok a kommenteket,akkor láthatjátok jogos a felháborodás.Rosszat pedig nem írtam,csak a "menő"-t hagytam volna ki....:)
2013. máj. 22. 17:51
 22/31 anonim ***** válasza:
93%
Na látod, így már nem mindegy. Most, ha tényleg nagyon vidám vagy, belinkelhetné az ember az összes létező divatos bézs meg gombabarna színt (ami tényleg "divatos" éppen), de ha nem a te stílusod, vagy ritka szarul áll, akkor fújhatod, hogy menő-e vagy nem. Meg MÉG MINDIG nem mindegy, milyenek a színeid, hogy nézel ki. Pl. nagyon sápadt, fekete hajú lányoknak ált. nem állnak jól a piszkos pasztelles színek (pl. a tejzöld meg a világos szürkéskék, de néha még a nagyon divatos mentaszín sem), mert még jobban sápasztják őket, ugyanúgy, ahogy a hideg vagy meleg színtónus is sokat vet a latba ilyenkor. A smaragdzöld egyébként egész évben sztárszín lesz, mert a Pantone azt választotta meg az év színének.
2013. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ja, és még egy: a beképzeltség, meg a jaj, én menő vagyok dolog fitogtatása sehol sem szimpatikus. És még mindig tartom, hogy 23 évesen rég gyerekes azon kattogni, hogy az ember mennyire menő (és még mindig, az elég viccesen veszi ki magát, ha vki nagggggyon menőnek tartja magát, de azzal sincs tisztában, milyen színeket vegyen fel, vagy akár milyen színek divatosak).
2013. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Sötétbarna,hajam és szemem van,vékony vagyok és napbarnított bőröm van,nem túl sötét...
2013. máj. 22. 17:57
 25/31 anonim ***** válasza:
szóval még raj is vagy... :(
2013. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna árnyalatai lennének jók, a hajad és a bőröd színe miatt. Meg a fehér.

A helyedben az ilyen menta, türkiz, ilyen színeket kihagynám.

2013. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
ha menő vagy akkor nem vagy rászorulva hogy itt kérdezgesd mit vegyél
2013. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

na tessék 28as kérdés már egész másképp hangzik. élénk színeket. de ne menjen át giccsbe

de akár egy farmer is jó lehet egy inggel megkötve attól függően milyen az alakod milyen színű és mennyire hosszú a hajad

2013. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

van egy pár divattal foglalkozó oldal, blog érdemes azokat megnézni

es külföldieket is főleg franciat

2013. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Így élénk, de nem neon színeket mondanék. Málnaszínűt, smaragdzöldet, királykéket. Bármit, ami nem túl babaszín.
2013. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!