Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a rockerekrő...

LiNorina kérdése:

Mi a véleményetek a rockerekről? Kortól függetlenül.

Figyelt kérdés
Nem rockerek véleményére vagyok kíváncsi:) Mit gondoltok egy rocker lányról/fiúról, az öltözködését/stílusát tekintve?

2013. jún. 25. 13:00
1 2
 11/14 19gal_balazs97 válasza:
Ez akkora baromság, hogy a rocker fiúknak zsíros hajuk van. Én is ismerem a sampont meg az összes rocker. Mondjuk rólam rögtön kiderül, hogy metált hallgatok bakancsom van, zenekaros pólók és szimatszatyor.
2013. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem a rock zenét, majdnem minden változatát, viszont hányok a stílustól... Az öltözködés, meg minden ilyen "fémes" szar, ami körülveszi.

Zenéltem évekig, ma már egy koncertre sem vagyok képes elmenni, annyira zavar ez az egész milliő.

2013. júl. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

uhh úristen XD

azért annak örülök hogy vannak jó vélemények is :)

a ruhájától tényleg nem lesz rocker valaki XD A 'rockerséget' belül kell keresni nem kívűl.

De amúgy szerintem ez az alap rockerfelfogás is hülyeség hogy feketét hordanak... Dehogy... Nem mindegyik. És ha feketét hordanak szerintem azt csak kis részben azért teszik, hogy megmutassák a külvilágnak hogy milyen zenét hallgatnak. Ez tetszik nekik és ennyi.

Meg szerintem egy átlagos fiúnak is lehet hosszú zsíros haja nem kell ahhoz rockernek lennie XD

És szerintem abszolút igaz ez az 'átmegyünk divatrockerbe' dolog. Nagyon zavaró, komolyan. Semmi közöd a stílushoz, csak azért hordod a szegecseket meg a fekete ruhákat mert menő? Ásd el magad XD

2013. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"XD"


Annyira undorító ez az "XD"... írja a k ibaszott gyökér, de nem is nevet közben...

2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!