Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kezdjem el a ruhatervez...

Kakaos.pampuska kérdése:

Hogyan kezdjem el a ruhatervezést?

Figyelt kérdés
Már régóta próbálok ruhákat tervezgetni.. És már rengeteg van, de mi legyen tovább? Hogyan kezdhetném el? Őszintén szólva, fogalmam sincs mihez kellene kezdenem velük.. :)

2013. júl. 11. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz varni.akkor kezd egy egyszerűbb ruhadarabbal,vedd meg a megfelelő anyagokat és hajrá.Meg tudod mutatni,hogy milyen ruhákat tervezték eddig?
2013. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

papír, ceruza és rajzolj :-)

de viccen kívül, hol akadtál el? trvezés vagy varrás fázisban? én már elég sok ruhát varrtam, de csak magamnak, max. ismerősöknek. ha komolyabban gondolod, vaterán pl. árulhatod. vagy valami tervezőnél próbálhatsz gyakornokoskodni, esetleg pályázatok...

2013. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Küldhetek képeket ha gondolod. :-)
2013. júl. 13. 08:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Igazán szólva nem tudok varrni, és vagyis a varrásnál akadtam el. A tervezéssel nincs eddig semmi gondom... Köszönöm a válaszokat. :))
2013. júl. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!