Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hippie ruhák készítése otthon?

Hippie ruhák készítése otthon?

Figyelt kérdés
Valójában (mielőtt bárki is a fejemhez vágná) belül hippi vagyok. Ám nem szeretek plázázni meg ilyesmi 13 éves vagyok a szüleim nem jönnek velem 1-edül pedig nem is engednek.Bő gatyám nincs csak csőnacim az is már régi.Nem kellenek új ruhák inkább én szeretném csinálni őket.Tudnátok tippeket ajánlani.Fehér pólóhoz és fekete csőnacihoz?Kitűzőt hordani a nadrágomon hülyeség?

2013. aug. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy vagy hippi csak egy buzgó kamasz lányka/fiúcska.
2013. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi de én értelmes válaszokat szeretnék.
2013. aug. 2. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Fehér póló, batikolj, az tipikusan hippis.
2013. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire hippie lennél belül, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést.
2013. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 supra01 ***** válasza:

Szia!

Szerintem a kitűző jó ötlet! Nyugodtan hordhatod.

Én egy régi utált farmerkabátomat hypóztam ki 2 hete, és nagyon jó lett :d és most még vettem szegecseket hozzá, szóval ki is díszítem még :D

2013. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
előző te ugye nem vagy hippi?
2013. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló.Nem vitatkozom de én csak a kérdésemre szeretnék választ nem véleményt.A többieknek pedig köszönöm
2013. aug. 2. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én tökre megértelek, én is pont ebben az esetben vagyok! Én is a hippi ruha készítést kerestem és így akadtam rá a kérdésedre!

Én csináltam egy olyan pólót, hogy sima zöld póló volt, levágtam az ujjait, és a hasa részét kikerekítettem a mell alatti részig és telerajzoltam filctollal virágokkal, csillagokkal, "peace" feliratokkal, és békejelekkel!

Sok sikert! :)

2015. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!