Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves kortól 'egészséges'...

Hány éves kortól 'egészséges' magassarkút felvenni?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy amúgy az utcára szal nem ilyen ballagás vagy ilyenekre :D és lenne mégegy kérdésem, hogy én 14 éves vok és elég magas. vagyis annyira nem :D szal olyan 165-169 körül és hogy nemgáz ha magassarkút veszek fel? nem 10 centisre gondoltam.
2009. okt. 27. 13:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
49%
Egyáltalán nem gáz.
2009. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
én most 17 éves vagyok, néha hordok magassarkút... de 14 évesen eszembe se jutott -.- szégyen mit ki nem tudtok találni ennyi idősen... most komolyan gondolod, hogy egy kislány jól mutat egy magassarkúba? én se vagyok idős, de azért már más kategória ilyen téren...
2009. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
gáznak nem gáz.. csak hát szerintem még teljes mértékben felesleges
2009. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

hááát.milyen rendszerességgel akarod hordani?...de szerintem 14 az korai..16-17 szerintem ideális...


de neked tényleg nem kell túl magas...az meg végülis tűrhető,ha csak pár centis..

2009. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
17 vagy affölött...........de ha kis pics@ vagy nyugodtan tedd tönkre a lábad most a gerinceddel eggggyütt
2009. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen még nehordj magassarkút. mikor majd tényleg igazán nő lesz, a lábad addigra baromi ronda eres, és puffadt lesz. pedig akkor kéne igazán magassarkút hordani, mer akkor legalább lenne mit hangsúlyozni és jólis állna.
2009. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

a 13 évese magassarkús kislányok beindultak és lepontoztak mindenkit :D

az agyatokban is kárt tett a magassarkú..:D:D

2009. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

15:04-es. Lol:D


Szerintem se kéne még magassarkút viselned.

Csak ha nagykorú leszel. Vagy csak nagyon ritkán. Én is kb akkora vagyok, és annyi éves, mint te. Nem érzem magam magasnak, de ha az utcán elmegyek, akkor sok ember(nő) alacsonyabb nálam.:)

Ha felvennél egy 10cm-eset, akkor kicsit kitűnnél a tömegből. Van egy 178cm magas osztálytársam, ő már jobb, ha nem vesz fel egy 10 cmeset. Meg abban nem is oylan egyszerű sokáig menni.:)

2009. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy 4-5 cm-es hordhats nyugodtan, HA illik hozzád, és tudod viselni. 18 éves csajon is idiótán néz ki, ha csak tántorog benne, illetve ha nem a stílusa, lejön, hogy rosszul érzi magát benn. meg ha még ugra-bugra kislány vagy, aki felvisít egy helyes pasi láttán, és röhög mindenen, akkor valóban furán mutat. ezek alapján dönts szerintem
2009. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány éves is az ember, a magassarkú SOSEM egészséges, sőt, hozamosabb hordásnál még felnőttkorban is tönkreteszi a lábcsontokat és a garincen is nagoybb a terhelés. a lábközépcsontoknak pl átépül a szerkezetük a megváltozott terhelés miatt...

De egy fejlődő szervezetet (és 14 évesen még bőven az) nagyon könnyen tönkretehet, ha állandóan magassarkút hord az illető. Kivételes alkalmakkor azért megengedett persze, de a 10cm-es akkor is túlzás...

22/L

2009. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!