Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 16 éves lány...

Szerintetek egy 16 éves lány milyen ruhát vegyen fel rock koncertre?

Figyelt kérdés
Imádom a rock zenét , ez lesz az első koncertem és fogalmam sincs hogyan öltözzek , hogy sminkeljem magam meg ilyenek. Valakinek ötlet?
2013. aug. 27. 16:16
 1/10 anonim válasza:
100%
semikkép se vedd r*bancosra a figurát értem itt a mini szoknyát necc harisnyát....vegyél fel egy mondjuk a banda képével ellátott pólót ha van vagy egy egyszerű feketét és farmert vagy fekete nadrágot dobf fel egy szegecses övvel karkötővel rocker sítulus nyaklánccal...simnk sztem húzkz ki a szemed feketével vagy akár csinálj fekete füstös szemet.
2013. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én a hétvégen voltam, rajtam ez volt: fekete jéger, egy hosszabb rózsaszín Jack Daniels-es pólóval és fekete converse-sel. Smink: csak egy szimpla vörös rúzs. (17L)
2013. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha szabadtéren lesz, mindenképpen edzőcipőt vegyél, vagy ha nincs, akkor lapostalpút. Főleg ha vmi mezős területen vagy földes területen van. Egyébként egy laza, nem túl csicsás felső farmerrel (az akármilyen színű lehet) és némi fém ékszerrel mindig telitalálat. A lényeg, hogy kényelmes és csinos legyen. A smink legyen egyszerűbb, olyan, ami nem olvad le ugrálás közben (pl. egy tartós élénk rúzs és egy tartós fekete tus nagyon ütős tud lenni, és trendi is... de ez is attól függ, hogy jól állnak-e neked az erős rúzsok, ha nem, akkor egy natúr színű is tök jó).
2013. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megfordulok jómagam is ilyen koncerteken. Nekem a farmer egy toppal jön be nagyon, ha jó alakod van. Ehhez lehet nyomatni valami vagány nyakláncot, karkötőt, kiegészítőket. Cipőnek meg ami van, de kényelmes legyen.

Üdv

21/F

2013. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát egész jó alakom van ,csak a vállam széles. :( 162 centi vagyok, 47 kiló, fèlhosszú szőke hajam van, kék szemem.

És van egy bőrgatyám, ahhoz mit lehetne felvenni??

2013. aug. 27. 22:53
 6/10 anonim válasza:
fekete rövid nadrág kevésbé mintás fekete harisnya egy sima fekete top rá egy fekete pulcsi szerűség és sok sok jkarkötő ami rockos (szegecses cuccokkal)
2013. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

4-es vagyok. Bőrgatyához is mehet szerintem egy top, meg kiegészítők. Azok feldobják. A magasságodhoz képest ezzel a súllyal szerintem csinos lehetsz. Ha széles a vállad az nem baj. Milyen koncert lesz egyébként?

2013. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Road koncert :)
2013. aug. 29. 18:26
 9/10 £aRA válasza:
Tartós tus mindenképp!:D Gondolom ugrálni, tombolni fogsz (ha a pogoba nem is mész) és az a jobbik eset ha sörrel öntenek le.:D Én általában fekete farmer, bandás póló/fekete top, bakancs (mindig!) szegecses karkötők, néha lánc (bár nem biztos hogy ezzel be engednének). Egyszer voltam eddig Roadon, nagyon jó volt.:D
2013. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem amit írtál, a bőrgatya azt tökéletes.

Vegyél fel hozzá vagy bakancsot, vagy megasított szárú tornacipőt, ha pogózni is fogsz (márpedig biztos, hogy fogsz), akkor az praktikusabb, mint az alacsonyszárú.

Valami fekete póló, vagy valamilyen bandás, vagy bármi mással ellátva.

Karkötők és szegecses öv.

Hidegebb idő esetén a bőrkabát kitűzőkkel elmaradhatatlan :)

2013. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!